Přednášky, workshopy, výstavy

Přednášky pro veřejnost

Přednášky pro veřejnost

Uspořádejte si dny Tibetu ve Vašem okolí!

Nabízíme širokou škálu přednášek a interaktivních programů pro veřejnost. Od cestovatelských přednášek s tibetskou tématikou, přes buddhistická témata po globální rozvojová témata.

Přednáška s projekcí fotografií vás zavede do Himálaje za kočovnými nomády i buddhistickými mnichy. Nahlédnete do každodenního života tibetských uprchlíků.

Cena programů pro veřejnost: 3500 Kč, dle typu programu a výše cestovného (dle domluvy)

 

Workshopy pro studenty

Workshopy pro studenty

Interaktivní a výtvarné workshopy

Od roku 2010 jsme se zaměřovali na působení ve školách.

Nyní nabízíme školám projektové dny, a distanční workshopy. nově také nabízíme školám program zaměřený na online výměnu mezi našimi žáky a tibetskými studenty z exilových vesnic.

Více o workshopech a aktivitách na školách zde:

Kontakt gabriela@protibet.cz

Výstavy

Výstavy

Výstavy fotografií k zapůjčení do Vaší kavárny nebo školy

A) Výstava TIBET I.

Výstava ukazuje prostřednictvím fotografií a doprovodných textů život v Tibetu i v indickém exilu. Laminace A3, 12 posterů.

B) Výstava TIBET II.

Výstava ukazuje prostřednictvím fotografií a doprovodných textů život v Tibetu i v indickém exilu, přibližuje tibetskou kulturu, architekturu, jídlo, tradice i běžný život. Laminace, 16 posterů A3.

C) Výstava „Tsampa v životě Tibeťanů“

Výstava přibližuje ve fotkách a především doprovodných textech důležitost tsampy – tradičního tibetského jídla – v životě Tibeťanů. Tsampa je symbolem Tibeťanů a promítá se nejen do kuchyně, ale i do poezie, prózy, politiky, náboženství a životních rituálů. Dovíte se např., že tsampu najde každý den ve své misce i Jeho Svatost dalajlama, ale také astronauti z NASA. Zalaminovaná, 13 posterů A3.

Cena: 250 Kč (poštovné a balné, cena je včetně DPH) 

Pro zaslání výstavy kontaktujte: jana@protibet.cz

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter