Jak se můžete zapojit do podpory naší činnosti?

Umístěte náš banner na svůj web.   Bannery ke stažení   

Umístěte naše video na svůj web.   Videa

Rozneste u Vás ve městě naše letáky
Letáky můžete umístit do kaváren a čajoven, do školy, do práce nebo do knihovny. Stačí poslat zasílací adresu Johaně Krajčírové na email johana@protibet.cz a letáky Vám budou doručeny poštou.

Sledujte nás na sociálních sítích a sdílejte posty, tweety a obrázky s hashtagem #protibet.

Facebook            Twitter             Instagram

Zapojte se do Festivalu ProTibet
Festival ProTibet pořádáme vždy v březnu od roku 2006. Prezentujeme mizející kulturu Tibetu a Himálaje, věnujeme se otázce lidských práv, migrace a propagujeme také rozvojové a humanitární projekty. Součástí festivalu jsou koncerty, výstavy, přednášky a diskuze či promítání filmů.

Pokud se chcete do Festivalu ProTibet zapojit, kontaktujte Tomáše Přichystala, tel. 604 314 775, email tomas@protibet.cz.

Každý nákup na internetu podpoří vzdělání buddhistických mnišek

Víte, že nás můžete podpořit každým internetovým nákupem? Můžete tak udělat přes portál GIVT, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Svým nákupem přispějete na vzdělání buddhistických mnišek z kláštera Kowang v severovýchodním Himálaji. Můžete na svůj web umístit banner nebo přímo nakupovat na: https://bit.ly/MostProTibet

 

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.