Všem našim dlouhodobým partnerům děkujeme za podporu, díky které můžeme pomáhat dětem, seniorům, mnichům, mniškám a nomádům. Děkujeme.

Podporují nás

Grund a.s. GRUND a.s.

Firma GRUND a.s. vyrábí koupelnové předložky vysoké jakosti a designu již od roku 1990. Děkujeme firmě GRUND a.s. za finanční podporu.

Portaflex PORTAFLEX s.r.o.

Společnost Portaflex s.r.o. byla založena v roce 1997 a stala se největším výrobcem lamelových clon a kyvných vrat na českém trhu. Děkujeme společnosti Portaflex s.r.o. za finanční podporu.

HUDYsport a. s.

HUDYsport a. s. je největší sítí outdoorových prodejen v České a Slovenské republice s tradicí, která se vyvíjí od roku 1990. Děkujeme společnosti HUDYsport a.s. za podporu Adopce ProTibet během Festivalu ProTibet 2018.

Nadační fond pomozme dětem žít lépe NADAČNÍ FOND POMOZME DĚTEM ŽÍT LÉPE

Nadační fond Pomozme dětem žít lépe vznikl společným úsilím několika soukromých osob, které postupem času dospěly k poznání, že má smysl pomáhat jak nadaným dětem, tak potřebným dětem, ke kterým byl jejich osud méně laskavý. Děkujeme Nadačnímu fondu za finanční podporu.

STATUTÁRNÍ MĚSTO OSTRAVA

Děkujeme Statutárnímu Městu Ostrava za podporu Festivalu ProTibet 2019.

STATUTÁRNÍ MĚSTO OSTRAVA – MORAVSKÁ OSTRAVA A PŘÍVOZ

Děkujeme Městskému obvodu Moravská Ostrava a Přívoz za dlouhodobou finanční podporu Festivalu ProTibet.

SHOPTET.CZ

Shoptet nám poskytuje platformu, na které běží náš https://shop.protibet.cz/. Děkujeme Shoptetu za skvělou podporu.

COOLHOUSING s.r.o.

Společnost Coolhousing provozuje vlastní datové centrum a poskytuje nám virtuální server. Děkujeme Coolhousingu za skvělou podporu.

SmartEmailing s.r.o.

Společnost SmartEmailing s.r.o. nám poskytuje podporu v podobě hromadného rozesílání našich pravidelníků a kampaní.

Děkujeme SmartEmailingu za jeho podporu.

Mystic Temple MYSTIC TEMPLE s.r.o.

Společnost Mystic Temple s.r.o. vychází z původních thajských principů chápání systému péče o tělo v jeho úzké vazbě na stav mysli a jeho harmonickým spojením. Děkujeme společnosti Mystic Temple s.r.o. za finanční podporu.

CK Kudrna KUDRNA s.r.o.

Cestovní kancelář Kudrna s.r.o. poskytuje outdoorové zájezdy po celém světě. Děkujeme společnosti Kudrna s.r.o. za finanční podporu.

NOAH NO

Firma Noah No tvoří v České republice jedinečné kašmírové svetry. V rámci kampaně Každý svetr pomůže věnuje z každého prodaného svetru 100 Kč na podporu vzdělání nomádských dětí v projektu Winter Tuition. Děkujeme Noah No za finanční podporu.

BAGIND

Firma Bagind tvoří originální kožené batohy, tašky a peněženky. Z každého prodaného kusu věnuje firma Bagind 5% na podporu vzdělání tibetských dětí z Tibetan Homes Foundation v severoindickém Mussoorie. Děkujeme Bagind za finanční podporu.

  BĚŽECKÁ ŠKOLA MILOŠE ŠKORPILA

Běžecká škola Miloše Škorpila je web, na němž se dozvíte vše o běhání a zdravém životním stylu. Pořádají individuální běžecké tréninky, soustředění a akce ve firmách. Děkujeme Běžecké škole Miloše Škorpila za podporu akce Běžím srdcem ProTibet.

EXPODŮM 

Firma Expodům prodává nůžkové párty stany. Děkujeme, že nám zdarma poskytla rychlorozkládací stan pro účely naší prezentace na hudebních a dalších festivalech. Děkujeme firmě Expodům za podporu.

Přečtěte si článek: Na festivaly se stanem a Tibetem

Píší o nás

Hedvábná Stezka HEDVÁBNÁ STEZKA

Cestovatelský portál plný tipů, rad, diskuzí a doporučení. Děkujeme Hedvábné stezce za mediální podporu.

Život_na_cestách ŽIVOT NA CESTÁCH

Cestovatelský portál plný cestovatelských článků, rozhovorů s cestovateli a informací o nejrůznějších cestovatelských tématech. Děkujeme Životu na cestách za mediální podporu.

Móda_cz MÓDA

Český web o módě, který poradí i potěší a přináší aktuální informace ze světa módy a designu. Děkujeme Móda.cz za mediální podporu.

FASHION MAGAZÍN

Internetový magazín o módě píše již od roku 2012. Děkujeme Fashionmagazin.cz za mediální podporu.

FASHIONISING

Internetový magazín o módě, kráse a stylu. Děkujeme Fashionising.cz za mediální podporu.

logo magazín zenshin ZENSHIN

Buddhistický magazín vytvářející prostor pro dialog a sdílení. Děkujeme Zenshinu za mediální podporu.

EPOCH TIMES

Zpravodajství, zaostřeno na Čínu, zajímavosti, věda, zdraví, kultura, názory a publicistika.  Děkujeme Epoch Times za mediální podporu.

BUDDHAWEB

Webový prostor určený těm, kdo se chtějí o buddhismu něco dozvědět. Děkujeme Buddhaweb.cz za mediální podporu.

SVĚT BĚHU

Portál o běhání v přírodě, představuje běžecké trasy, tréninkové plány, recenze běžeckého vybavení a zabývá se i orientačním během a výživou.

Děkujeme portálu Svět běhu za podporu akce Běžím srdcem ProTibet.

Spolupracujeme

ČESKÁ ROZVOJOVÁ AGENTURA

Česká rozvojová agentura je moderní dárcovskou agenturou, která spolupracuje s veřejnou správou, neziskovým sektorem, univerzitami a výzkumnými institucemi a soukromým sektorem. ČRA má ústřední místo v systému zahraniční rozvojové spolupráce (ZRS).

Dárcovská SMS FÓRUM DÁRCŮ

Fórum dárců je jediné celorepublikové sdružení zastřešující dárce v České republice. Na budování a rozvoji prostředí pro dárcovství pracuje Fórum dárců úspěšně již více než 19 let.

S Fórem dárců spolupracujeme na projektu dárcovských SMS a projektu Darujspravne.cz.

Dárcovskou SMS můžete poslat ve tvaru DMS PROTIBET 30, DMS PROTIBET 60 nebo DMS PROTIBET 90, záleží pouze na Vás, zda chcete přispět 30 Kč, 60 Kč nebo 90 Kč. Děkujeme.

DARUJME.CZ

Darujme.cz je řešení a platforma pro online dárcovství v České republice. Neziskovým organizacím a dárcům zpřístupňuje důvěryhodné, komplexní a přehledné prostředí pro moderní formy dárcovství.

S Darujme.cz spolupracujeme na několika projektech. Děkujeme Darujme.cz a Nadaci Via za skvělou spolupráci.

GIVT GIVT

GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Vy nakupujete a my z vašeho nákupu zasíláme vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty.

Vzdělání buddhistických mnišek můžete každým nákupem podpořit zde: http://bit.ly/MostProTibet

Logo Forum 2000 NADACE FORUM 2000

Nadace Forum 2000 naplňuje odkaz Václava Havla prostřednictvím podpory demokratických hodnot a respektu k lidským právům, rozvoje občanské společnosti a posilování náboženské, kulturní a etnické tolerance.

Děkujeme Foru 2000 za spolupráci na projektu Buddhovy dcery.

salomon_run SALOMON RUN

Salomon Run nabízí vše potřebné pro běhání s přesahem alpinismu a jasným zaměřením na hory a běhání v terénu.

Se Salomon Run spolupracujeme na závodu Salomon Slezský Maraton 2017.

BUDDHISTICKÉ STÚPY

Buddhistické stúpy vyrábí stúpy kompletně ručně, bez jakýchkoliv strojů, za zvuku posvátných manter a rituálních tyčinek. Bílá, barvená, nebo zlacená, prázdná nebo naplněná? Je jen na Vás, jak chcete, aby Vaše stúpa vypadala. 

Fotografové

Ladakh, foto Richard Slaba
Richard Slaba

Průvodce po dalekých zemích a krásných horách. Richardovi děkujeme za jeho fotografie.

Tibetské dítě, THF 2013, Karel Hájek
Karel Hájek

Specializuje se na poznávací a fotografické cestování. Karlovi děkujeme za jeho fotografie.


Milan Špak

Milanovi děkujeme za jeho fotografie.

 Výstava Martin Pstelník  Martin Pustelník

Makrofotografie přírody. Martinovi děkujeme za jeho fotografie.

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.