I malá pomoc má velký dopad! Staňte se členem Klubu ProTibet!

Klub ProTibet je pro všechny, kterým se naše rozvojové projekty líbí a chtějí se zapojit do jejich podpory pravidelným darováním například 100 Kč měsíčně. Výši finanční podpory si můžete zvolit sami! Prostředky se rozdělují každoročně dle aktuální situace a potřeb Tibeťanů.

Co se podařilo díky členům Klubu ProTibet?

Od roku 2013 do roku 2017  jsme na konkrétní projekty rozdělili více než 540 000 Kč.

A jak konkrétně tyto finance pomohly?

TIBET

V Tibetu se od roku 2019 soustředíme na podporu vzdělání tibetských dětí, které jsou v obtížné životní situaci, například bez rodičů nebo bez finančních prostředků a nemohou si dovolit studovat.

INDIE

Výuka škola Demul, Himálaj 2016

V indickém Himálaji proběhla například zimní výuka pro nomádské děti, byly zprostředkovány školní pomůcky pro nejmenší děti ze školy ve vesnici Demul a finance také pomohly po sněhové kalamitě v nomádských oblastech. V roce 2017 částka putovala na vysokoškolská stipendia pro nadané studenty z Tibetan Homes Foundation.

ČESKÁ REPUBLIKA

Výstava, Tibet, Brandýs nad Labem Plameny v tichu, výstava

V ČR se  díky darům mohly konat interaktivních workshopy, přednášky a další vzdělávací a volnočasové programy pro děti i veřejnost včetně Festivalu ProTibet.
V roce 2017 se díky podpoře konaly v rámci Festivalu ProTibet obřady sypání mandaly provedené buddhistickým mnichem Pemou Samdupem.

Váš dar podpoří rovným dílem projekty v Tibetu (1/3), v Indii (1/3) a také projekty v České republice (1/3).

Děkujeme Vám, že pomáháte!

Bankovní spojení: číslo účtu: 2000054614/2010, VS: 900, konstantní symbol: 0308
Kontakt: Gabriela Gazdíková, email: gabriela@protibet.cz

 

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.