Firemní partnerství

Firmy posílí svou sociální zodpovědnost

Firma posílí svou značku v očích klientů tím, že svou sociální zodpovědnost nasměřuje například dlouhodobě na důvěryhodnou a ověřenou organizaci.

Může ji podpořit například drobným materiální vybavením nebo podporou logistiky, know how, jednorázovou službou v souvislosti s činností neziskové organizace.

S MOSTem ProTibet můžete bezpečně a důvěryhovdně posílit hodnotovou a etickou oblast Vaší značky a firmy. Pokud Vašimi klienty nejsou čínští partneři, určitě ocení, že se angažujete v oblastech sociální zodpovědnosti firem. Fakt, že Vám záleží na lidských hodnotách, a že rádi podpoříte smysluplné projekty vytváří důstojnou kulturu Vaší firmy.

Co můžeme nabídnout my?

  1. Vánoční dárky vyrobené Tibeťany pro Vaše zaměstnance nebo firemní partnery.
  2. Logo své firmy na některém z darovacích certifikátů, na webu, na tištěných materiálech, FB.
  3. Záštitu nad Festivalem ProTibet, který se odehrává v desítkách měst po ČR a má velký dosah.
  4. Prezentace Vaší firmy do pravidelného měsíčníku, který má dosah na několik tisíc sledovatelů.
  5. Spoluprezentace na mnoha desítkách kulturních akcích ročně.
Ing. Jana Ďásková Neboráková

Ing. Jana Ďásková Neboráková

Ředitelka organizace

Podporují nás

Grund

Grund

Grund je česká rodinná firma, která vyrábí krásné a kvalitní koberce a doplňky do interiérů. Jednatel, Jirka Grund, je členem naší správní rady, přítelem a nedílnou součástí ProTibetské rodiny.

Bagind

Bagind

Bagind vyrábí originální kožené batohy, tašky a peněženky. Z každého prodaného kusu věnuje 5% na podporu vzdělání tibetských dětí z Tibetan Homes Foundation v severoindickém Mussoorie. Zakladatel Lukáš je velký dobrodruh a milovník Indie. Zkrátka náš člověk. Děkujeme Bagindu za finanční podporu.

Portaflex

Portaflex

Společnost Portaflex byla založena v roce 1997 a je největším výrobcem plastových clon a kyvných vrat na českém trhu. Jeden ze společníků, Petr, je předsedou správní rady a nejvýkonnějším dobrovolníkem MOSTu.

Nadační fond Pomozme dětem žít lépe

Nadační fond Pomozme dětem žít lépe

Nadační fond Pomozme dětem žít lépe podporuje děti, které neměli štěstí, u nás i ve světě. Věnují se také překladům poučných videí buddhistického mnicha Ajahna Brahma. V naší ProTibetské rodině jsou od roku 2019. Srdečně děkujeme za finanční podporu.

Statutární město Ostrava

Statutární město Ostrava

Statutární město Ostrava podporuje pravidelně kulturně vzdělávací akci Festival ProTibet.

Toner Partner

Toner Partner

Firma Toner Partner vznikla roce 2014 v Česku, působí už v 7 zemích a je jedničkou mezi dodavateli tonerů a cartridgí na středoevropském trhu. Mockrát děkujeme za finanční podporu.

Statutární město Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz

Statutární město Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz

Děkujeme Městskému obvodu Moravská Ostrava a Přívoz za dlouhodobou finanční podporu Festivalu ProTibet, včetně letošního ročníku 2022.

Smartemailing

Smartemailing

Hromadný emailing je pro nás velmi důležitý. Díky Smartemailingu máme jistotu, že jsou naše maily bezchybně doručené. Příjemné uživatelské prostředí, spousta šablon a přátelská technická podpora jsou bonusem navíc. Děkujeme za skvělou podporu.

Shoptet

Shoptet

Shoptet nám poskytuje platformu, na které běží náš ESHOP. Děkujeme za skvělou podporu.

Coolhousing

Coolhousing

Společnost Coolhousing provozuje vlastní datové centrum a poskytuje nám virtuální server. Děkujeme za skvělou podporu.

Kudyznudy.cz

Kudyznudy.cz

Kudyznudy nezná nudu. Najdete tam spoustu tipů na výlety po naší krásné zemi. Poskytuje nám prostor pro propagaci Festivalu ProTibet a my za to srdečně děkujeme.

Fotografové

Karel Hájek

Karel Hájek

Karlovy dechberoucí fotografie používáme moc rádi. V Indii s námi byl v roce 2014. Karel pořádá fotografické expedice a průvodcuje i začínající cestovatele. Srdečně děkujeme za jeho fotky.

Richard Slaba

Richard Slaba

Ríša je mistr zachycení emoce do fotografie, velký dobrodruh a báječný průvodce. Jeho krásné fotky používáme od roku  a jsme za ně moc vděční.

Martin Pustelník

Martin Pustelník

Po Martinových fotkách saháme nejčastěji, když Vám chceme ukázat děti. Fotí je nádherně. Specializuje se na makrofotografie přírody. Procestovali jsme spolu Indii v roce 2013. Mockrát děkujeme.

Marcel Konečný

Marcel Konečný

Marcel je umělec s extradobrodružnou povahou. Pořádá fotografické expedice a jeho cestovatelské přednášky obohacené o překrásné fotky stojí za to slyšet. Projel s námi Ladakh v roce 2022. Srdečně děkujeme.

Milan Špak

Milan Špak

Milan není fotograf, ale na jeho fotkách to není poznat. Je to stálý člen ProTibetské rodiny a dlouholetý podporovatel našich projektů. Mockrát děkujeme za jeho fotky i podporu.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter