Tsampu, tedy pražený a mletý bio ječmen té nejvyšší kvality pro Vás vyrábíme ručně a s láskou podle pradávné himálajské receptury. Tsampa je zdravá, chutná,  velice jednoduchá a rychlá na přípravu a potěší Váš žaludek i srdce.

Jelikož už je tsampa napražená, nemusí se nijak tepelně upravovat, a proto dodá jakémukoliv jídlu spoustu živin a minerálů během minuty – stačí ji zkrátka přimíchat.

Její nesporná výhoda tkví v obrovské variabilitě. Sama o sobě není nijak výrazná, chutná a voní po oříšcích. Proto se hodí jak do sladkých tak slaných receptů. Je oblíbená jako snídaňová kaše, živinový boost do smoothie či polévky, v podobě malých kuliček jako energetická svačinka, kterou s sebou sbalíte kamkoliv nebo zdravá dobrota k odpolední kávičce ve formě dezertů. Z tsampy ovšem vykouzlíte i pomazánky, palačinky, humusy nebo chutné dipy. Ty jsou obzvlášť výborné s placičkama z tsampy.

Tsampa je nejstarší outdoorovou potravinou na světě. Jak říká staré nomádské přísloví: „S hrstkou tsampy přejdeš Himálaj!“ Ale i když se zrovna nechystáte na střechu světa, tsampa si jistě najde místo i na vašem stole.

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.