Srdečně Vás zveme na letošní Festival ProTibet. Čeká Vás nabitý program plný zajímavých hostů.

Voda ProTibet

„Nechápal jsem, proč je mi tak často špatně. Teď už to vím. Od té doby, co máme ve škole kvalitní vodní filtr, jsme já i mí kamarádi zdraví jako rybičky. Z dobré vody bříško nebolí.“

Karma 6 let, TCV škola, Suja

Zdraví máme jen jedno. A kvalitní, čistá, pitná voda je základ. 

Ve školách i klášterech se voda často uchovává v nádobách, které jsou zrovna po ruce. Plastové barely na benzín, prací prášky, džusy apod. Ošetří se pouze pomocí malých a nekvalitních filtrů a následně má většina dětí zažívací potíže, bolesti břicha, průjmy a další nemoci. Přitom stačí tak málo. Kvalitní vestavěné vodní filtry a hygienické nádrže na uchovávání vody. 

Pojďme zařídit, aby se děti mohly kdykoliv napít nezávadné čisté vody!

Jak to funguje?

Spolupracujeme s vedením škol i buddhistických klášterů. Na základě žádostí s přesným rozpočtem a popisem problému daného místa pak financujeme pořízení kvalitních vodních filtrů a dostatečně velkých hygienických nádrží na pitnou i užitkovou vodu. Každé místo je specifické a má jiné požadavky. Celý proces je pečlivě zdokumentovaný a Vás pak může hřát pohled na zdravé a spokojené děti a mníšky.

Záleží nám na dětech. Místo žloutenky a průjmových onemocnění u nich raději vidíme radost a smích. Pojďme to podpořit společně.

Most Pro Tibet

DAROVACÍ CERTIFIKÁT VODA PROTIBET

Společně jim dáme napít

Kde Vás potřebujeme?

Čistá voda, půl zdraví – Spiti 19. 10. 2022

Čistá voda, půl zdraví – Spiti

Kvalitní pitná voda je úplný základ zdraví. Kláštery Kaza, Rangri a Kowang nás žádají o pomoc. Potřebují nové vodní filtry.

Chcete se na něco zeptat?

Ing. Jana Ďásková Neboráková

Ing. Jana Ďásková Neboráková

Ředitelka organizace

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter