Vážení přátelé, dovolte nám, abychom vám představili Festival ProTibet 2018.

Letošní ročník nabídne mnoho zajímavých akcí, budete mít možnost opět vidět celou řadu inspirativních filmů, poslechnout si zajímavé přednášky o podpoře tibetských dětí a zúčastnit se mnoha workshopů.

Výtěžek z letošního Festivalu poputuje na podporu tibetských dětí, konkrétně na vzdělání tibetských dětí ve vesničce Tibetan Homes Foundation v Mussoorie v severní Indii.

V této vesničce našly útočiště děti, které utekly z Tibetu za vzděláním. Žije v ní přes 2 500 Tibeťanů ve věku od 7 do 19 let. Pravidelně chodí do školy, kde studují všechny moderní předměty včetně tibetštiny, hindštiny a angličtiny v souladu s jejich kulturou. Společně jim pomáháme v jejich cestě za vzděláním.

Kontakt: Bc. Tomáš Přichystal, email: tomas@protibet.cz, tel. 604 314 775

Chci se zapojit do Festivalu ProTibet 2018

Podívejte se na filmové novinky, které vás na letošním ročníku čekají. Na tyto 3 filmy  – Oči pro Tibet, Nechat strach za sebou a Tání v Tibetu – se můžete vypravit do kina, čajovny nebo muzea ve Vašem městě. Pokud Festival ve Vašem městě není a Vy víte o místě, kde by se mohly konat filmové projekce, výstava nebo beseda, prosím dejte nám vědět své tipy na tomas@protibet.cz. Děkujeme.

Festivalové balíčky

I letošní rok máte možnost se zapojit do Festivalu přímo ve Vašem městě. Do svého města si můžete vybrat filmy, výstavu fotografií, přednášku a prodej darovacích certifikátů a drobných výrobků.

Festival se koná v rozmezí od 1. března do 31. března, přesný harmonogram akcí záleží na Vás. Festivalový balíček obsahující filmy je zpoplatněn částkou 500 Kč.

 Anotace filmů  Tisková zpráva  Spot

Pokud se chcete do Festivalu ProTibet 2018 zapojit, prosíme klikněte. Děkujeme, že se přidáte k podpoře tibetských dětí.

Chci se zapojit do Festivalu ProTibet 2018

Zapojením se do letošního ročníku podpoříte i tyto děti. Tenzin i Tenzin žijí ve vesničce Tibetan Homes Foundation v severoindickém Mussoorie a velmi si cení možnosti, že mohou chodit do školy. Zapojte se do letošního ročníku Festivalu ProTibet a podpoříte jejich sny. Děkujeme.

   
 Tenzin je velmi přátelská, otevřená a baví ji angličtina. A říká: „Až vyrostu, budu zdravotní sestrou a budu pomáhat lidem.“  Tenzin je kamarádský, baví ho matematika, rád hraje fotbal a v životě chce být prospěšný. Říká: „Až budu velký, stanu se lékařem.“

Partnery letošního ročníku jsou HUDYsport a.s. a Hedvabnastezka.cz. Děkujeme, moc si podpory vážíme.

   
Generálním partnerem je HUDYsport a.s., který má specializovanou síť kamenných outdoorových prodejen v ČR a na Slovensku a nabízí sportovní oblečení, boty, batohy, stany, spacáky, vše pro outdoor, turistiku, camping a horolezectví. Mediálním partnerem je Hedvabnastezka.cz, portál pro cestovatele poskytující živé diskuse o cestování a hledání spolucestovatelů, rady na cestu, cestopisy, informace o počasí, očkování nebo dopravě.