Věříte, že pomáhat má smysl?
Líbí se Vám naše projekty a chcete se do nich zapojit?
Hledáme iniciativní, flexibilní, samostatné a zapálené lidi.

STAŇTE SE DOBROVOLNÍKEM!

Dobrovolníkem v České republice

Bydlíte-li poblíž našich kanceláří v Olomouci či Ostravě, stačí se za námi zastavit a domluvit se, s čím nám aktuálně můžete pomoci. Pokud bydlíte v jiném místě, kontaktujte nás a my se Vám ozveme.

Můžete se zapojit např. do organizace Festivalu Pro Tibet či Café Pro Tibet, do instalací výstav, do našich prodejních stánků nebo do administrativní činnosti. Můžete se ale také podílet na propagování našich projektů formou letáků, bannerů či sociálních sítí.

Kontakt:  info@protibet.cz, tel. 774 899 242

Jste aktivní i v jiných oblastech? Rádi si stanovujete cíle? V Olomouci se studenti mohou zapojit do dobrovolnických aktivit například pod záštitou programu DoFE (více informací na: dofe@pomozmedetem.cz).

Program DoFE

Stáž

Studujete VŠ a hledáte místo, kde si můžete splnit povinnou praxi v NNO? Tak právě u nás máte příležitost se seznámit s chodem organizace, která se zabývá rozvojovou pomocí v indickém Himálaji. Již několik let si u nás plní praxi studenti z PřFa UPOL z oboru Mezinárodní rozvojová studia.  Navštivte nás v pobočkách Olomouci a Ostravě a dohodněte si s námi schůzku, kde můžeme prodiskutovat obsah praxe.

Dobrovolníkem v zahraničí

Pokud s námi budete opravdu pravidelně a dlouhodobě spolupracovat, pak je možné se dostat do užšího výběru dobrovolníků, kteří s námi vycestují do indického Himálaje. Nejčastěji se jedná o výuku anglického jazyka. Do Tibetu z organizačních důvodů dobrovolníky vůbec nevysíláme. Výjezd dobrovolníků není pravidelný – závisí na potřebách v daných oblastech, komunikaci a spolupráci s námi. Naše organizace neorganizuje tradiční workcampy.

Přečtěte si postřehy a zážitky našich dobrovolníků, kteří měli možnost se vypravit do indického Himálaje:

Alenka

dobrovolnictví v Himálaji

Šestiměsíční výuka angličtiny v údolí Spiti.

Michal

dobrovolník v údolí Spiti

Výuka IT a angličtiny v klášteře. 

Aneta

Dobrovolnictví v klášteře

Výuka mníšků z kláštera Komik – Indie.

 

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.