foto č.1

Tibetan Homes Foundation Mussoorie, Indie

Je nevládní charitativní organizace, která pomáhá 2 500 tibetským sirotkům, polosirotkům a dětským uprchlíkům. Byla založena J.S. dalajlamou v roce 1962.
Více..

Spolupracující organizace

Tibetan Children‘s Village, Indie

Je nestátní charitativní organizace, která zajišťuje domov a vzdělání v síti SOS vesniček po celé Indii pro 12 000 tibetských dětí. Podporujeme TCV Sumdho School ležící u tibetských hranic.
Více..

foto č.3

Sonamling Tibetan settlement, Chhangthang
Tibetan settlement Ladakh, Indie

Správa tibetských exilových vesnic v Ladaku zajišťuje přes 7 100 tibetských uprchlíků, kteří žijí ve 25 vesnicích. V projektu Adopce ProTibet  podporujeme tibetské seniory bez rodin. Mladé Tibeťanky pracují v námi založené šicí dílně. V projektu Koza ProTibet pomáháme nejchudším nomádským rodinám.
Více..

foto č.4

Nadace Sapan Foundation, Indie

Je nestátní dobročinná organizace, která vznikla za účelem vybudování ženské klášterní školy v odlehlém údolí Spiti u tibetských hranic. Na tomto projektu se podílíme od roku 2006, v roce 2013 byla dokončena a otevřena polovina školy.
Více..

foto č.5

Vesnické a klášterní školy v oblasti Spiti a Ladakh, Indie

Tyto nestátní školy poskytují vzdělání chudým a znevýhodněným dětem, které pochází z odlehlých oblastí regionu Ladakh a Spiti. Spolupracujeme s těmito školami: Thiksey Cultural and Welfare Society, Galden Tashi Chosling Monastic School, Central Institute of Buddhist Studies, Buddhist Cultural Society of Key Gompa, Rinchen choling Sakya nunnery, Tashi Lhunpo Monastery.
Více..

foto č. 6

Nadace Dekyiling Tibetan Hadicraft Cum
Training & Charitable Society, Indie

Je nestátní organizace poskytující proškolení a další zaměstnávání nezaměstnaných tibetských uprchlíků v chráněných dílnách v exilové vesnice Dekyiling u Dehradúnu.

 

foto č. 8

Gyalten Private School, TAP Kardze, Čína

Soukromá internátní škola zajišťuje bezplatné vzdělání primárně v tibetštině pro 400 dětí. Byla založena v roce 1994 a prošlo jí přes 4 000 dětí. Školu podporujeme od roku 2011 také v rámci projektu Adopce ProTibet.
Více..

foto č. 9

foto č. 10

Tibet Foundation, Anglie – rok 2010

Nestátní charitativní organizace realizuje projekty rozvojové spolupráce a humanitární pomoci v Tibetu, Indii a Mongolsku. Spolupráci jsme začali v roce 2010 při humanitární pomoci po zemětřesení v Tibetu.
Více..