Zdraví je to nejdůležitější a proto od roku 2014 podporujeme lékařskou péči pro více než stovky dětí a seniorů. Podpora probíhá prostřednictvím projektu Zdraví ProTibet.

Tibetským seniorům poskytujeme otop na zimu, kolečková křesla a hole. Tibetským dětem zprostředkováváme lékařská vyšetření a očkování proti nemocem jako tuberkulóza nebo žloutenka.

Kolečkové křeslo

Kolečkové křeslo pro Tibet

Zdravotní pomůcky pro seniory.

Lékaři ProTibet

dítě v nemocnici, THF 2015
Prevence a léčba závažných nemocí.

Otop na zimu

Distribuce otopu 2016

Zatopme starým Tibeťanům v chladné zimě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od roku 2014, kdy projekt na podporu zdraví funguje, jsme předali na zdravotní pomůcky, očkování a léčbu nemocí a otop pro seniory téměř  300 000 Kč.

Aktuálně – Lékaři ProTibet

RADIOVISIOGRAFIE v zubní ordinaci pro tibetské děti. Máme velkou radost, že jsme mohli pořídit do zubní ordinace v Tibetan Homes Foundation tento radiovisiografický přístroj, který přispěje ke zlepšení kvality lékařského ošetření.

Radiovisiografie je metoda zobrazení rentgenových snímků, která umožňuje rychlé pořízení kvalitního snímku oblasti zubu pomocí malého senzoru. Při použití senzoru je ozářena pouze malá část těla a pacient je tak vystaven nízké dávce záření. Snímek je navíc ihned zobrazen na monitoru počítače.

Moc děkujeme vám všem, kteří podporujete naše zdravotní projekty. Má to smysl.

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.