Záleží nám na jejich budoucnosti

Zapojte se do projektu Adopce ProTibet a podpořte budoucnost dětí, tradiční život buddhistických mnichů nebo životní úroveň babiček a dědečků.

18 Kč denně dokáže měnit životy. Staňte se něčím hrdinou.

Děkujeme Vám!

         Tibetské děti

Tenzin Kyitsol Indie

         Malí mniši

Tsewang Daychok Indie

         Staří lidé

Dědeček Phuntsok Indie

Pomáháme dětem i stařečkům díky Adopci ProTibet

Tibetská kultura žije ve značné míře v indickém exilu. V exilových vesnicích žijí tisíce dětí, které jsou vzdáleny od svých rodin stovky kilometrů. Dostává se jim zde kvalitní vzdělání a tradiční kulturní hodnoty. Děti se učí tři jazyky a moderní předměty, žijí velmi skromně a nic nevlastní. SOS vesnice jsou závislé na darech ze zahraničí. Adopce ProTibet se zaměřuje na zkvalitnění životních podmínek tibetských dětí, seniorů a klášterů.

Projekt Adopce ProTibet již podpořil Tibeťany částkou přesahující 20 milionů Kč

Tibeťany podporujeme ve 14 destinacích. Instituce dary využijí na pokrytí potřeb stravy, oblečení, pomůcek, lékařské péče případně platy učitelů a ošetřovatelů. Protože nemohou být zvýhodnění před ostatními ti, kteří získali svého dárce, je podpora využita pro všechny ve stejné míře v dané instituci, ať už se jedná o školu,  domov důchodců nebo klášter.

Aktuální informace k posílání dopisů

Pevně věříme, že vám dělá komunikace radost. Moc děkujeme za vaši podporu. Vzhledem k momentální situaci se odesílání dopisů opozdí. Budeme Vás informovat.

Pravidelná komunikace s podporovanými        Často kladené otázky k Adopci ProTibet       Reportáže z míst

Kde pomáháme a jak to tam chodí?  Chci vidět víc

  

Přispějte přes PayPal

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.