Firemní partnerství je pro nás velmi důležité, snažíme se vždy najít cestu ke spolupráci, která zohledňuje zaměření firemního partnera.

S MOSTem ProTibet můžete budovat svojí značku, ukázat svým zákazníkům, akcionářům nebo zaměstnancům, že Vám záleží na hodnotách, které zastáváme a podporovat smysluplné projekty v oblasti Himálaje.

Staňte se našimi firemními partnery, můžeme Vám nabídnout dárky vyrobené Tibeťany pro Vaše zaměstnance nebo firemní partnery. Nebo preferujete logo své firmy na některém z darovacích certifikátů?

  Certifikát Koza ProTibet

Můžete podpořit tibetské nomády a mít logo na certifikátech Koza ProTibet.

Ladak, Tibet, certifikát Certifikát Otop na zimu

Můžete podpořit tibetské seniory a mít logo na certifikátech Otop na zimu.

Certifikát Lékaři ProTibet

Můžete podpořit zdraví tibetských dětí a mít logo na certifikátech Lékaři ProTibet.

  Certifikát Tužky a sešity

Můžete podpořit vzdělání tibetských dětí a mít logo na certifikátech Tužky a sešity.

  Certifikát Kolečkové křeslo

Můžete podpořit tibetského seniora a mít logo na certifikátech Kolečkové křeslo.

  Certifikát Učebnice tibetštiny

Můžete podpořit vzdělání tibetských dětí a mít logo na certifikátech Učebnice tibetštiny.

Kromě firemních dárků a prezentace na darovacích certifikátech můžeme pro Vaše zaměstnance zorganizovat přednášku nebo promítání filmu, pro děti Vašich zaměstnanců můžeme zorganizovat workshopy. V prostorách Vaší firmy je možné také vystavit naši výstavu fotografií z Himálaje.

Pokud se chcete stát firemním partnerem, kontaktujte Tomáše Přichystala, 604 314 775, email: tomas@protibet.cz. Děkujeme.

 

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.