Vážení přátelé,

z důvodů bezpečnostních opatření stanovených vládou ČR se Festival ProTibet 2020 ruší! Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se příští rok.

Již 19. ročník Festivalu ProTibet 2020 je věnován životu a poslání Jeho Svatosti dalajlamy. Neobyčejného člověka, jehož náboženstvím je, jak sám říká, „dobré srdce“. Jeho Svatost dalajlama je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších a nejpopulárnějších duchovních vůdců moderních dějin. Ovlivnil a stále ovlivňuje tisíce lidí po celém světě a jeho laskavá učení spojují do té doby nespojitelné. Jeho Svatost letos v červenci oslaví už 85 narozeniny. 

Festival bude probíhat 1. – 31. března 2020 ve městech po celé České republice. Seznam měst i s konkrétními programy budeme postupně uveřejňovat na našich webových stránkách.

Program Festivalu ProTibet v Ostravě

Výtěžek letošního ročníku Festivalu bude pomáhat v boji proti infekčním onemocněním tibetských dětí, v našem nejnovějším rozvojovém projektu Voda ProTibet, který má za úkol financovat hygienicky nezávadné nádrže na pitnou i užitkovou vodu a kvalitní vodní filtry především pro děti z Tibetan Homes Foundation a  Tibetan Children Village u Dharamsaly.

Z festivalového programu na Vás čekají filmová promítání jako např. Kalačakra: Probuzení německo-francouzské režisérky Natalie Fuchs, Dalajlama: Síla pravdy dánské režisérky Irene Greve nebo Dalajlamova poselství českého Viliama Poltikoviče, výstavy, přednáška tibetského mnicha jménem Geshe Yeshi Gawa, přednáška horolezce Libora Uhra o tom, jaké to je pohybovat se v nejvyšších místech na zemi, workshop Jak pracovat s tsampou a další zajímavé akce.

Nenechte si Festival ProTibet 2020 ujít!

Chcete zorganizovat Festival ProTibet ve Vašem městě? Přihlašte se ZDE.

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.