V prosinci nás můžete v Praze potkat na dvou akcích. Tou druhou je naše srdcová událost – Arkády ProTibet. Přijďte se za námi naladit na vánoční atmosféru a nakoupit dárky pro své blízké, které zároveň udělají radost na druhém konci světa.

Předposlední předvánoční víkend, tedy 15. a 16. prosince, můžete navštívit náš stánek při charitativním prodeji v rámci akce Arkády ProTibet, která se koná již posedmé v suterénu centra Arkády Pankrác.

V sobotu a neděli budete mít možnost koupit originální šperky, šátky a šály, deky, buddhistické předměty, módní doplňky, dekorace do bytu, knihy a spoustu dalších tipů na dárky. Hodil by se vám takový dárek, kterým uděláte radost pod svým vánočním stromečkem a zároveň tibetským dětem, seniorům nebo nomádům? Můžete koupit tužky a sešity, otop na zimu nebo kozu.

Navíc jsme pro vás připravili soutěž o lákavou výhru – volný vstup na Colours of Ostrava 2019. Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Udělejte v období od 1. listopadu do 16. prosince 2018, tedy i na akci Arkády ProTibet nákup v hodnotě minimálně 1200 Kč a máte šanci získat volný vstup na festival Colours of Ostrava 2019. Slosování proběhne živě 16. prosince 2018 v 16:00 a výherce vylosuje herečka Nela Boudová. Hlavní cenou je volný vstup na Colours of Ostrava, druhou cenou pak vlněný šál z údolí Spiti v hodnotě 1490 Kč a třetí cenou náramkový set v hodnotě 690 Kč.

Při příležitosti konání Arkád ProTibet jsme pro vás připravili speciální akci, při které ušetříte za poštovné a vyhnete se předvánočním frontám na poště. Vyberte si libovolné produkty a jako způsob dopravy zvolte Osobní odběr – Arkády Pankrác a my vám balíček přivezeme do Prahy. Jaký produkt z našeho eshopu zvolíte?

Za velkou podporu děkujeme obchodnímu centru Arkády Pankrác. Přidejte se na oficiální facebookovou událost, přijďte a udělejte radost rovnou dvakrát. Těšíme se na vás. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.