Pro dárce, kteří mají zájem vycestovat v roce 2018 do Indie za podporovanými dětmi, seniory nebo mnichy a mniškami, máme letos novou nabídku.

Výjezd pro rok 2018 otevíráme, ovšem jinou formou. Výjezd může zájemce komunikovat přímo  s Tibeťany, které známe již dlouhá léta a máme k nim důvěru. Pan Damdul a jeho tým (včetně Tenzina, který s námi zakládal projekty v Ladakhu a činnost MOSTu zná velmi dobře) si společně založili Hymalayoutravel. Tato organizace se zabývá průvodcováním Tibeťanů i zájemců z Evropy po indickém Himálaji nebo poutních buddhistických místech. Vzhledem k tomu, že je zbytečné, aby dárce platil za čas strávený organizováním výjezdu naší stranou, může průvodce oslovit přímo.

Dárcům z České republiky naplánuje a doporučí letenky a vyjedná veškerou organizační stránku. Pomůže najít ten nejvhodnější způsob, jak termínově i geograficky sladit poptávku s možnostmi průvodců.

Níže je uvedený kontakt na pana Damdula: himalayoutravels@gmail.com. Pro komunikaci s panem Damdulem je nutná znalost angličtiny. Můžete také telefonicky kontaktovat Gabrielu Gazdíkovou, tel.: 733 325 106, pokud bude potřeba.

                  

Více informací pro dárce do Spiti pro rok 2015 najdete ZDE

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.