Pro dárce, kteří mají zájem vycestovat v roce 2018 do Indie za podporovanými dětmi, seniory nebo mnichy a mniškami, máme letos novou nabídku.

Výjezd pro rok 2018 otevíráme, ovšem jinou formou. Výjezd může zájemce komunikovat přímo  s Tibeťany, které známe již dlouhá léta a máme k nim důvěru. Pan Damdul a jeho tým (včetně Tenzina, který s námi zakládal projekty v Ladakhu a činnost MOSTu zná velmi dobře) si společně založili Hymalayoutravel. Tato organizace se zabývá průvodcováním Tibeťanů i zájemců z Evropy po indickém Himálaji nebo poutních buddhistických místech. Vzhledem k tomu, že je zbytečné, aby dárce platil za čas strávený organizováním výjezdu naší stranou, může průvodce oslovit přímo.

Dárcům z České republiky naplánuje a doporučí letenky a vyjedná veškerou organizační stránku. Pomůže najít ten nejvhodnější způsob, jak termínově i geograficky sladit poptávku s možnostmi průvodců.

Níže je uvedený kontakt na pana Damdula: himalayoutravels@gmail.com. Pro komunikaci s panem Damdulem je nutná znalost angličtiny. Můžete také telefonicky kontaktovat Gabrielu Gazdíkovou, tel.: 733 325 106, pokud bude potřeba.

                  

Více informací pro dárce do Spiti pro rok 2015 najdete ZDE