Tenzin Yeshi
Tibetan Homes Foundation, Mussoorie, Indie

Tenzin Yeshi, Variabilní symbol: 1219077

Yeshi je nejmladším členem své rodiny. Jeho starší bratr studuje na univerzitě a druhý bratr studuje na škole STS Poanta. Příjem rodiny pochází pouze z živobytí otce rodiny, který však nepokrývá potřebné náklady na všechny děti. proto byla situace rodiny posouzena a nejmladší Tenzin Yeshi byl byl přijat do této nestátní školy v březnu 2017 v rámci kategorie „Podpora chudých rodin“. Nyní dochází do III.C. Narozeniny slaví 24. října a letos mu bylo 9 let.

Chlapec rád hraje fotbal se svými přáteli, rád čte obrázkové knihy ve volném čase také rád sleduje kreslený seriál Ben-10.

Podpora, která pokryje poloviční náklady na život dítěte ve vesničce je 6500,- a může být i libovolně navýšeno.Vaše sponzorství bude plně oceněno.

Tibetan Homes Foundation

Tibetan Homes Foundation (THF) je registrovaná charitativní organizace, která se intenzivně věnuje péči o sirotky, polosirotky a tibetské uprchlíky v tíživé životní situaci. Více než pět desetiletí uběhlo od doby, kdy v roce 1962 bylo v Mussoorie (Masuri) založeno THF Jeho Svatostí dalajlamou. Jeho sestra převzala péči o tento nový domov pro uprchlé tibetské děti a již přes padesát let zde mají své útočiště než se vydají vlastní cestou životem. Mají zde kulturní zázemí a kvalitní výuku, která je dobře připraví na život.

Vzhledem k vážné situaci v Tibetu se dnes rodiče bojí riskovat životy svých dětí a proto je neposílají za vzděláním do exilu v takové míře, jako tomu bylo dříve. Do SOS vesničky Tibetan Homes Foundation (THF) jsou proto od roku 2008 přijímány také děti z velmi chudých tibetských rodin narozené už v exilu – v Indii či Nepálu. Dětem se dostává kvalitního vzdělání, je jim poskytována dobrá lékařská péče a zlepšují se jim vyhlídky do budoucnosti.

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.