117702
Karma Sonam Tenzin
Tibetan Childrens Village, Gopalpur

Karma Sonam Tenzin, Variabilní symbol: 117702

Sonam je velmi skromný a jemný chlapec, který se narodil 29. července v roce 2008.

Pochází z odlehlé vesnice v Makvabpur Distt v Nepálu. Rodiče jsou prostí a nemajetní a přáli si pro svého syna dobré vzdělání. Být buddhistickým mnichem představuje velké životní příležitosti. nejdříve si osvojíte mnoho vědomostí, později buddhistickou filosfii, můžete cestovat a pomáhat lidem. Aby chlapec však mohl nastoupit ke studiu do kláštera, potřebuje nejdříve základní vzdělání. A to získá právě díky ve vesničce Tibetan Children Village.

Jeho oblíbená barva je červená a jeho oblíbené jídlo je dal s rýží. Sonam má velmi společenskou povahu, a tak je nejradši stále obklopen lidmi. Rád pomáhá lidem, kteří to potřebují a také se často zapojuje do různých společenských kroužků.

Jakákoli pomoc a podpora poskytnuta tomuto potřebnému dítěti je velmi žádaná.

Karma Sonam Tenzing

Tibetan Children Village

Exilová síť SOS vesniček Tibetan Children Village je důležitou institucí poskytující bezplatné vzdělání dětem z chudých rodin a v obtížné životní situaci. Protože děti z Tibetu od roku 2008 přestaly prchat do indického exilu, jsou do vzdělávacích institucí přizvány tibetské děti již narozené v exilu.

Chci pravidelně podporovat

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.