Projekt kolečkové křeslo pro seniory

Díky projektu kolečkové křeslo je možné seniorům se sníženou mobilitou usnadnit pohyb a běžný život. Ve spolupráci s exilovými vesnicemi a se zdravotním odborem tibetské exilové vlády zprostředkováváme zdravotní pomůcky, které senioři potřebují.

Certifikát Kolečkové křeslo: Pohyb a samostatnost pro tibetského seniora

koleckove-kreslo-500x356

Rok 2018: Chodící hole  a naslouchátka v hodnotě 80 000,- Kč pro seniory v Ladakhu, Tibetan Homes Foundation a Jampaling.

Rok 2017: 9 kolečkových křesel, 15 holí a 1 francouzskou berli pro 25 seniorům z exilové vesnice v Choglamsaru

Rok 2016: 5 kolečkových křesel, 3 toaletní židle, 4 speciální berle a 2 chodítka.

Rok 2015: 50 holí a 1 kolečkové křeslo – Ladakh, jižní Indie, klášter Diskit

Rok 2014: Zajištěno 100 berlí a 5 kolečkových křesel – vesnice Sumdho

Chci koupit kolečkové křeslo

Pan Norhla Tsering je nomád tělem i duší. Celý život bydlel ve stanu. Když se už nemohl o sebe postarat, vzala si jej k sobě jeho neteř, která o něj nyní pečuje. Ta však bydlí v domečku a pan Tsering se v něm necítil nejlépe. Proto (alespoň od jara do podzimu) si vždy nechá postavit na dvorku malý stan, kde přebývá a zároveň má pomoc zcela nablízku. Jak nám řekl – volnost, prostor a modré nebe nad hlavou, jsou jeho životem a to nechce měnit ani ve stáří. Kolečkové křeslo mu velmi pomohlo a pan Tsering je nadšený, že nyní může pohybovat více sám a je méně závislý na své rodině

Galerie

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.