Vážení naši milí dárci,

v říjnu proběhne hromadné odeslání dopisů Vašim podporovaným dětem, mnichům a stařečkům do Indie. Máte tak možnost se opět spojit, napsat si pár slov, potěšit se navzájem.

Všechny Vás prosíme o nahlášení jakýchkoliv změn ve jméně nebo adrese, a to co nejdříve. Již jste byli vyzvání emailem, ale i tak se připomínáme.

Dopisy můžete posílat na adresu MOST ProTibet, o.p.s.,Wurmova 7, Olomouc, 77900 až do konce října 2019.

Pokud píšete první dopis, stačí kmotřenci napsat jednoduchou angličtinou základní informace o Vás, rodině, zájmech či práci. Můžete jim poslat Vaše fotografie, ty udělají vždy největší radost, protože si kmotřenec může představit, kdo je na druhé straně. Doporučujeme neposílat fotografie z dovolených, a poukazovat na rozdíly v možnostech, které nám náš život umožňuje. Děti nemají žádné možnosti. Je třeba si to uvědomit.

K dopisům můžete přiložit pohledy nebo samolepky – čili předměty, které se vejdou do obálky velikosti A5. Váha vánoční várky dopisů by neměla překročit 400 gramů. Pokud ano, budeme Vás žádat o finanční příspěvek na zásilku. Obálka může být obyčejná nebo ručně vyrobená, důležité je referenční číslo dítěte = variabilní symbol a jméno! Prosíme zachovejte uvedené parametry.

Děkujeme.

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.