Plánujete cestu do Nepálu a Tibetu? Tak možná nastal vhodný čas vyrazit. Pan Jiří Bartoš vyráží na duchovně poznávací cestu a hledá dvě spřízněné duše, které vyrazí s ním.

„Dobrý den, jmenuji se Jiří Bartoš, bydlím v Bílovci a chystám se na duchovně poznávací cestu do Nepálu a Tibetu, navštívil jsem již Ladakh a Mustang. Od poloviny května se chystám na cestu do Tibetu na horu Kailás z Nepálu. Letecky do Kathmandu, poté Lumbini,
Nepalganj, Simikot, Manasarovar, Kailás, království Žamžung a pak na východ přes mnoho zajímavých míst do Lhasy, odtud odlet. Celkem 26 dnů, skupina pro 3 cestovatele + doprovod.

Hledám k sobě dvě spřízněné duše, které budou nejen obdivovat prostředí, ale kteří dokážou tuto úžasnou cestu využít ke svému duchovnímu rozvoji. Jistě to bude pro zúčastněné velká cesta, na které se můžeme vzájemně obohatit. Podrobnosti sdělím tomu, koho má výzva osloví. Děkuji, Jiří Bartoš.“

Měli byste zájem? Pokud ano, prosím kontaktuje přímo pana Bartoše na emailové adrese: jiribartos@centrum.cz.

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.