Jsme rádi, že vám můžeme přinést další skvělé novinky! Podařilo se nám vybavit lékárničkami domky dětí v exilové vesničce Tibetan Homes Foundation.

Všechny děti z exilové vesničky Tibetan Homes Foundation žijí v domech, které se postupem času rozrostly podél celého areálu údolí. Některé domky se nacházejí i ve vzdálenosti 5 až 6 kilometrů od hlavního školního areálu. Vybavení těchto domů lékárničkou první pomoci považujeme za extrémně důležité v případě urgentní potřeby výdeje léků.

Z dlouhodobého hlediska bude mít vybavení pozitivní vliv na děti, které mohou do budoucna získat a uplatnit dovednost poskytnutí první pomoci jako předcházejícího opatření hospitalizace pacienta. Cílová skupina tohoto projektu má věkový rozptyl 6-90 let. Množství lékárniček nakoupených pro děti činí 67. Přispěli jsme částkou 57 000,- Kč.

Máme velkou radost, že proběhlo školení v používání lékárniček. Školení bylo zaměřené na poskytování první pomoci a určené pro ty, kteří se starají o 1684 dětí žijících v Tibetan Homes Foundation v Mussoorie, Rajpuru a Gohri. Cílem bylo poskytnutí informací o tom, jak si poradit s drobnými chorobami a jak řešit akutní zdravotní komplikace před návštěvou lékaře. Nyní budou lékárničky distribuovány pro 872 chlapců a 812 dívek do jednotlivých domovů.

Přispět na lékařskou péči a nákup dalších lékarniček můžete i vy prostřednictvím darovacího certifikátu Lékaři ProTibet. Děkujeme.

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.