Tibet – uzavřená a tajemná země s mýtickou horou Kailás. Tibet – více než 60 let okupovaná země. Číňané tvrdí, že přivezli technický pokrok a zbavili zemi vlády teokracie. A co říkají Tibeťané? Autentické záběry a zpovědi Tibeťanů nabídne jedinečný filmový dokument Kauza Tibet, který přináší kontrast mezi řáděním čínských vojáků a tibetskou filosofií nenásilí a laskavosti.

Pomozte nám prosím vytvořit krátký filmový dokument Kauza Tibet s unikátními záběry, který uvedeme v premiéře na Festivalu ProTibet 2019 a připomeneme tím 60. výročí povstání Tibeťanů proti čínské okupaci. Kauza Tibet přinese pohled na významné historické milníky, bude obsahovat autentické záběry a osobní svědectví Tibeťanů.

Jsme rádi, že se našeho nápadu ujme profesionální filmový štáb. Teď ještě sehnat nějaké finance. Scénář máme hotový, teď sháníme prostředky na autorská práva, produkci, dabing, hudbu, kameru, postprodukci a režii. Věříme, že to s vámi zvládneme. Moc děkujeme za vaši podporu a pomoc. Moc si toho vážíme.

Chci, aby se koza nažrala a nomád zůstal

 

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.