Senioři, Adopce ProTibet

Co Vás čeká v následujících měsících v projektu Adopce ProTibet?

Informace především pro ty z Vás, kdo pomáháte napřímo tibetským dětem, seniorům a mnichům a mniškám najdete v tomto článku.

3. týden v červnu náš 3členný tým odlétá za Tibeťany, které podporujete. My věříme, že ze všech míst přineseme stejně pozitivní zpětnou vazbu, jako takovou, která přišla nedávno z THF. Vedení THF referovalo, že se děti při předávání dopisů rozzářily úsměvy a měly obrovskou radost. (Přečtěte si více zde)

Stále ještě máte také možnost zaslat dopisy svým dědečkům a babičkám v Ladakhu (skupina 122) –  můžete je zasílat do poloviny června obyčejně na naši olomouckou adresu (Wurmova 7) zprávy od Vás seniory vždy potěší. Také dárci dětí z Tibetu mají letos poprvé možnost dětem zaslat dopis do půlky června. Podrobnosti naleznete v emailu Aktuality Adopce – květen 2017.
Dopisy pro všechny ostatní skupiny (děti, mniši a mnišky a senioři mimo Ladakh) již byly zaslány a odpovědi budeme osobně vyzvedávat při návštěvě jednotlivých míst.

mniši, adopce ProTibet

Za náš tým se již na dopisy a zpětné vazby dětí i seniorů velmi těšíme, vždy je zřejmé, že pozdrav a myšlenky z druhé strany světa udělají velikou radost.

Dopisy od Vašich kmotřenců budeme rozesílat ve druhé polovině srpna.

Všechny další potřebné informace o dopisech, Adopci v Tibetu či platbách  Vám byly zaslány mailem či Vám je ráda poskytne koordinátorka projektu Gabriela Gazdíková (gabriela@protibet.cz).