Vážení přátelé,

dovolte nám, abychom vás všechny srdečně pozvali na Festival ProTibet 2019 ve Stříbře. Festival se koná 22. března 2019. Těšíme se na vaši návštěvu některé z festivalových akcí. #FPT19 #festivalprotibet #NEokupaci

Festival ProTibet 2019 ve Stříbře připomene 60. výročí povstání Tibeťanů ve Lhase. Chceme vyjádřit solidaritu a morální podporu s Tibeťany, kteří žijí ve své nesvobodné zemi i v exilu. Každoročně 10. března si připomínáme krvavě potlačené povstání ve Lhase, při kterém přišlo v roce 1959 o život více než 80 tisíc Tibeťanů a Jeho Svatost dalajlama byl donucen uprchnout do indického exilu. 

Výtěžek letošního ročníku Festivalu ProTibet podpoří tibetské seniory prostřednictvím nadace The Dalailama Trust.

Stříbro se stane jedním ze 60 míst, které připomenou 60. výročí událostí, které jednou provždy změnily Tibet a Tibeťany. Přijďte říct #NEokupaci na některou z akcí. Těšíme se na vás.

Program Festivalu ProTibet 2019 ve Stříbře:

Pá 22. března 2019, 17:00 Restaurace Forbina
Masarykovo náměstí 9
Pawo
Příběh mladého tibetského Dorjeeho, který utekl do exilu v Indii. Zde si musí vybrat mezi novým životem nebo bojem za svobodu Tibetu.
Pá 22. března 2019, 19:30 Restaurace Forbina
Masarykovo náměstí 9
Přednáška s tibetským mnichem
Přednáška tibetského mnicha Štěstí a bdělá pozornost z pohledu buddhismu Geshe Yeshi Gawa prozradí, jak snížit stres, zvládat negativní emoce a jak být v životě šťastnější.

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.