1.června slavíme Den Dětí. Kupujeme našim ratolestem, vnukům, neteřím i synovcům a dětem našich přátel čokoládu, hračky, trávíme s nimi krásný den plný her a smíchu.

Cílem kampaně ČERVEN ProDěti je seznámit Vás s dětmi, které podporujeme. Přiblížit Vám jejich příběhy, oblíbené činnosti. Ukázat Vám, že adopce má smysl, a že si tibetské děti zaslouží speciální pozornost ne jen jeden den v roce, ale neustále.

Soustředíme se na podporu dětí v exilových vesnicích v Indii, na mnichy a mnišky v klášterech. Vaše příspěvky poslouží na lékařskou péči, jídlo, ošacení, školní pomůcky, platy učitelů i ošetřovatelů, protože jen tak můžeme dětem zajistit kvalitní péči a vzdělání. Věříme, že všechny děti si zaslouží pomoc, proto jsou příspěvky spravedlivě rozdělovány mezi potřebné.

Na oplátku získáte malého či mladého kamaráda, kterého lze navštívit v rámci cesty do Indie, 2x ročně Vám přijde dopis z Himálaje a především nekonečnou vděčnost a přátelství.

Věříme, že to stojí za to! A všem, kteří se jakkoliv zapojují nebo teprve zapojí do podpory tibetských dětí srdečně DĚKUJEME

 

Jak to vidí dárci?    Adopce Jak to vidí děti?

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.