V důsledku klimatických změn dochází ke změnám, které mají za následek masivní úhyny nomádských stád. S tibetskou exilovou vládou podporujeme nomádské komunity mnoho let. Nedopustíme, aby stovky až tisíce zvířat umíraly i příští zimu. Musíme být připravení jednat pohotově. Záleží nám na chudých nomádech a i na jejich nevinných stádech!

Se zimou přichází i nelítostné bílé vánice. V Himálaji dochází k viditelným změnám klimatických podmínek, které sužují nomádské rodiny a jejich stáda. Na horských planinách je méně vegetace a přístup ke krmivu je znesnadněn i zesílenou zimní sněhovou pokrývkou.

Umírají tisíce koz a ovcí a stovky jaků. Situace je skutečně smutná – zmrzlá mláďata, nebo polo-vyhladovělé umírající kozy. Zvládneme společně s vámi sehnat dostatek sena, aby mohly kozy žít?
V roce 2018 jsme díky Vám byli schopni darovat 150 000,- na nákup krmiva.

Chci nakrmit kozu nebo jaka, aby byl zdravý, živý, v bezpečí.
Přispět na krmivo

„Hra o seno“  znamená hru o život nebo o hlad. Další informace najdete na www.protibet.cz a sociálních sítích. 
Děkujeme za vaši podporu.

Seno přerozdělíme ve spolupráci s tibetskou exilovou vládou na základě monitoringu nejpostiženějších rodin v oblasti, jejichž kozy byly sněhovou kalamitou nejvíce zasaženy.

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.