Vážení přátelé tibetské kultury,

dovolte nám, abychom vás všechny srdečně pozvali na Festival ProTibet 2018 v Hroznětíně. Festival se koná 9. března a 10. března 2018. Těšíme se na vás. #FPT18 #festivalprotibet

Anotace filmů  Tisková zpráva  Spot

Program Festivalu ProTibet 2018 v Hroznětíně:

Pá 9. 3.
19:00
Městské společenské centrum
Školní 185
Muzikoterapie ProTibet
Objevování hry na znějící nástroje a projevu přirozeného pohybu těla a zpěvu manter
Hra na různé znějící nástroje – bubny, didgeridoo, koncové flétny, tibetské mísy, zells, xylofon, sansula, chrastítka a jiné.
So 10. 3.
17:00
Základní škola Hroznětín
Sídliště 310
Běh ProTibet 108 km
Pojďme společně podpořit jako jednotlivci či jako skupina tibetský lid. Zkusme zaběhnout společně magických 108km v sobotu na stadionu u základní školy a dejme tak najevo, že nejsme lhostejní.

Návštěvou festivalových akcí v Hroznětíně podpoříte konkrétní děti. Tenzin i Tenzin žijí ve vesničce Tibetan Homes Foundation v severoindickém Mussoorie a velmi si cení možnosti, že mohou chodit do školy. Podpořte jejich sny. Děkujeme.

Tenzin je velmi přátelská, otevřená a baví ji angličtina. A říká: „Až vyrostu, budu zdravotní sestrou a budu pomáhat lidem.“ Tenzin je kamarádský, baví ho matematika, rád hraje fotbal a v životě chce být prospěšný. Říká: „Až budu velký, stanu se lékařem.“

Partnery letošního ročníku jsou HUDYsport a.s. a Hedvabnastezka.cz. Děkujeme, moc si podpory vážíme.

Generálním partnerem je HUDYsport a.s., který má specializovanou síť kamenných outdoorových prodejen v ČR a na Slovensku a nabízí sportovní oblečení, boty, batohy, stany, spacáky, vše pro outdoor, turistiku, camping a horolezectví. Mediálním partnerem je Hedvabnastezka.cz, portál pro cestovatele poskytující živé diskuse o cestování a hledání spolucestovatelů, rady na cestu, cestopisy, informace o počasí, očkování nebo dopravě.