Vážení přátelé tibetské kultury,

dovolte nám, abychom vás všechny srdečně pozvali na Festival ProTibet 2018 v Háji ve Slezsku. Festival se koná 10. března 2018. Těšíme se na vás. #FPT18 #festivalprotibet

Anotace filmů  Tisková zpráva  Spot

Program Festivalu ProTibet 2018 v Háji ve Slezsku:

So 10. 3.
17:00
Konírna Slezský Grunt
Poddubí 3
Promítání dokumentů s tibetskou tématikou
So 10. 3.
18:00
Konírna Slezský Grunt
Poddubí 3
Beseda Půl roku Asiatem
Lukáš Matějček strávil v Nepálu a Indii půl roku a během této doby se pokoušel učit angličtinu děti nepálského venkova nebo sváděl boje s nemocí na ulici uprostřed pouštního města v Indii.
So 10. 3.
20:00
Konírna Slezský Grunt
Poddubí 3
Promítání dokumentů s tibetskou tématikou

Návštěvou festivalových akcí v Háji ve Slezsku podpoříte konkrétní děti. Tenzin i Tenzin žijí ve vesničce Tibetan Homes Foundation v severoindickém Mussoorie a velmi si cení možnosti, že mohou chodit do školy. Podpořte jejich sny. Děkujeme.

Tenzin je velmi přátelská, otevřená a baví ji angličtina. A říká: „Až vyrostu, budu zdravotní sestrou a budu pomáhat lidem.“ Tenzin je kamarádský, baví ho matematika, rád hraje fotbal a v životě chce být prospěšný. Říká: „Až budu velký, stanu se lékařem.“

Partnery letošního ročníku jsou HUDYsport a.s. a Hedvabnastezka.cz. Děkujeme, moc si podpory vážíme.

Generálním partnerem je HUDYsport a.s., který má specializovanou síť kamenných outdoorových prodejen v ČR a na Slovensku a nabízí sportovní oblečení, boty, batohy, stany, spacáky, vše pro outdoor, turistiku, camping a horolezectví. Mediálním partnerem je Hedvabnastezka.cz, portál pro cestovatele poskytující živé diskuse o cestování a hledání spolucestovatelů, rady na cestu, cestopisy, informace o počasí, očkování nebo dopravě.