MOST ProTibet se velmi rád přidává k akci společného střádání manter Óm mani padmé húm jako daru k 84. narozeninám Jeho Svatosti dalajlamy. Přidáte se?

Pravidla účasti jsou jednoduchá. Každý den jednotlivě recitujeme minimálně 108 manter Óm mani padmé húm a své měsíční součty manter zasíláme na milionmanter@gmail.com. Dosáhneme-li společně milionu, organizátoři pošlou nebo předají seznam jmen Jeho Svatosti jako dar k jeho 84. narozeninám.

Smyslem této akce však není maraton manter. Kvalita je na prvním místě. Naše mysl má být při recitaci čistá a soustředěná na pozitivní kvality jako je láska a soucitnost, a oproštěná od běžného přemýšlení. Dokážeme-li tímto způsobem vytvořit společně naší myslí mocnou pozitivní sílu, bude to mít dopad na život Jeho Svatosti, nás samých i všech ostatních. To je to, co dává této akci smysl.

Neváhejte a přidejte se!

Posílám energii Jeho Svatosti

Recitací této mantry ve spojení s dobrou myšlenkou se vytváří pozitivní energie, kterou dnešní svět potřebuje. Ve výsledku z ní máme prospěch my společně se všemi nám blízkými i vzdálenými bytostmi. Děkujeme.