Jsme rádi, že vám můžeme přinést další skvělé novinky! Podařilo se nám vybavit lékárničkami domky dětí a seniorů v exilové vesničce Tibetan Homes Foundation.

Všechny děti a tibetští senioři z exilové vesničky Tibetan Homes Foundation žijí v domech, které se postupem času rozrostly podél celého areálu údolí. Některé domky se nacházejí i ve vzdálenosti 5 až 6 kilometrů od hlavního školního areálu. Vybavení těchto domů lékárničkou první pomoci považujeme za extrémně důležité v případě urgentní potřeby výdeje léků.

Z dlouhodobého hlediska bude mít vybavení pozitivní vliv na děti, které mohou do budoucna získat a uplatnit dovednost poskytnutí první pomoci jako předcházejícího opatření hospitalizace pacienta. Cílová skupina tohoto projektu má věkový rozptyl 6-90 let. Množství lékárniček nakoupených pro téměř 2000 obyvatel školy a domovů pro seniory činí 67. Přispěli jsme částkou 57 000,- Kč.

Přispět na lékařskou péči a nákup dalších lékarniček můžete i vy prostřednictvím darovacího certifikátu Lékaři ProTibet. Děkujeme.