Projekt Adopce ProTibet se zaměřuje na zkvalitnění životních podmínek tibetských dětí, seniorů a klášterů. A jednou z nedílných součástí je i pravidelná komunikace mezi českými dárci a podporovanými osobami. Pevně věříme, že vám dělá komunikace radost. Moc děkujeme za vaši podporu. 

Další várka dopisů

Dopisy pro děti, mnichy, mnišky a seniory můžete posílat do 30. března 2019 na olomouckou pobočku MOSTu ProTibet – Wurmova 7, 779 00 Olomouc.

Do dopisů nevkládejete dary , které se nevejdou do obálky A5. Celní podmínky se mění, my i naši zahraniční partneři pak za takové dopisy doplácíme. Minulá várka dopisů od dárců se vyšplhala na 8 500,- za zaslání pohých “dopisů”. Protože ne vši pravidla korespondence dodržují, pokusím se je shrnout a vysvětlit.

______________________________________________________________________________

Pokud máte zájem posílat objemnější dárky, doporučujeme posílat na své náklady, do 10 kg cena zhruba 1000,- Kč. Nedoporučujeme zasílat drahé dary, spíše podporujeme principy spolupráce a sdílení. Pokud potřebujete adresu, prosím oslovte koordinátorku projektu Adopce ProTibet Gabrielu Gazdíkovou na mailu gabriela@protibet.cz.

Vzdělávací potřeby pro děti: tužky, pouzdra, pastelky, pera, křídy, lupa

Vzdělávací hry: omalovánky, knihy s příběhy v angličtině, vzdělávací knihy – encyklopedie (lidské tělo, příroda) v angličtině, obrázková pexesa se slovíčky a stolní hry v angličtině, nafukovací balonky, švihadlo, autíčko, omalovánky, samolepky, karty sportovců (kriketu a fotbalu – dle preferencí chlapců), balony – na fotbal a kriket

Oblečení: teplé oblečení (ponožky, čepice, tričko, punčocháče), sponky, přívěsky, kšiltovka, sluneční brýle

Pamlsky: nečokoládové pochutiny, lízátko, medvídci – doporučujeme sladkosti, které zvládnou transport a vyšší teploty

Pro seniory: zalaminovanou fotografii Jeho Svatosti dalajlamy

Moc děkujeme za vaši podporu projektu Adopce Protibet a uděláme maximum, abychom i nadále maximálně podporovali ty, kteří to potřebují.

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.