Běžím srdcem ProTibet – Každý kilometr pomáhá

Běžím srdcem ProTibet je charitativní běžecká akce, kdy každý kilometr pomáhá. Přidat se může každý a běžet může kdekoliv a kdykoliv – v parku, na horách, ve městě při závodě. Každým kilometrem budeme blíž k našemu společnému cíli – podpořit vzdělání, naději a budoucnost tibetských dětí. Děkujeme.

Běžím srdcem ProTibet 2018 – 7345 KILOMETRŮ kolem tibetských hranic

První ročník akce měl odvážný cíl – oběhnout tibetské hranice – 7345 kilometrů, kdy každý kilometr podpořil přímo tibetské děti žijící a studující v Tibetan Homes Foundation v Mussoorie. Každý uběhnutý 1 kilometr  znamenal 1 Kč od Mystic Temple pro tibetské děti.

Nakonec se nám podařilo něco neuvěřitelného – 84 lidí uběhlo 13 138 kilometrů. Moc děkujeme.

V Tibetan Homes Foundation studují děti, které utekly z Tibetu i tibetské děti, které se již narodily v Indii.  Dnes zde žije přes 2 500 dětí. Mladí Tibeťané jsou věku od 7 do 19 let, ve škole bydlí a studují všechny moderní předměty včetně tibetštiny, hindštiny a angličtiny v souladu s jejich kulturou. Výtěžek z #běžímsrdcemprotibet podpoří právě tyto děti a jejich naději na lepší budoucnost.

Běhejte srdcem ProTibet v originálním tričku s motivem pozitivní mandaly – pánské tričko dostupné zde, dámské tričko dostupné zde.

Děkujeme firmě Alisy za výrobu triček. A přejeme vám v nich mnoho šťastných kilometrů.

 

Děkujeme Mystic Temple za finanční podporu. Děkujeme portálu Svět běhu za podporu. Děkujeme Běžecké škole Miloše Škorpila za podporu.

Kontakt: Tomáš Přichystal, tomas@protibet.cz, tel.: 604 314 775

Na těchto stránkách používáme technologii "statistických cookies", abychom Vám mohli poskytnout, co nejlepší zážitek při jejich procházení.