Zveme Vás na meditační retreat s Lamou Stephanem

Zveme Vás na meditační retreat s Lamou Stephanem
Vážení přátelé,
Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vás na intenzivním meditačním ústranní od 10.3. – 17.3.2023 v krásném centru Oneness, na Rusavě.
 
Strava vegetariánská, plná penze. Pokoje po dvou postelích s ložním prádlem s možností přistýlky, společné sprchy.
 
Retreat povede Lama Stephane Offort z Linie Karma Kagyu v tradici Mahamudry. Lama Stephane absolvoval tradiční tří letý retreat pod vedením Lamy Genduna Rinpocheho a následovalo dalších 11 let ústranní v lese pod vedením Lamy Henrika a Lamy Walli. V současnosti jsou Jamgon Kongtrul Rinpoche a Beru Khyentse Rinpoche jeho učiteli.
 
Týdenní ústranní bude prohlubovat vlastní zkušenost v meditační praxi rozvíjením bdělé pozornosti.
Budeme posilovat schopnost mysli spočívat tam, kde ji potřebujeme umístit, laskavě ji vracet k objektu meditace. Tímto tréningem dochází ke stabilizaci mysli, utišení bouřlivých a rušivých pohybů, které v ní probíhají. Rozvineme schopnost nenechat se unášet obsahem naší mysli a dovolíme, aby vyvstaly její přirození kvality. Navážeme přátelštější postoj k nám samým a tím i k ostatním. Mysl se stane otevřenější, jasnější, měkčí.
 
Konečná cena pobytu bude zřejmá až bude stanoven fixní počet účastníků. Rozmezí nákladů na ubytování a stravu je 7200 – 7500 Kč. Cena nezahrnuje odměnu pro učitele. V důsledku inflace je cena vyšší než minulý rok.
 
Registrace na emailu gabriela@protibet.cz do konce února 2023.
Přejeme Vám příznivé okolnosti pro účast na této vzácné události.
Těšíme se na Vás.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter