Radimův knižní tip #9 – Umění být zdráv

Radimův knižní tip #9 – Umění být zdráv

Radim za svůj život přečetl stovky knih. A byla by škoda, kdyby si to nechal pro sebe. Každý měsíc Vám přineseme jeden jeho tip. Některé knihy najdete i na našem eshopu, jiné je třeba sehnat jinde, ale všechny stojí za to přečíst. Dnes o populární knize Umění být zdráv od Honzy Vojáčka.

Jan Vojáček: Umění být zdráv

Na počátku roku si obvykle dáváme různá předsevzetí. Většina z nich se točí kolem našeho zdraví. Vždyť kdo by nechtěl být krásný, štíhlý a zdravý? Ještě než s tím ale začneme, doporučuji přečíst si knihu bývalého prvoligového brankáře a doktora medicíny pana Jana Vojáčka: Umění být zdráv.

Současná společnost je zaměřená na výsledky a výkon prakticky ve všech oblastech lidského konání. Vede to k boji, soupeření, poměřování a dříve nebo později zákonitě k úzkosti a vyčerpání.

Pan MUDr. Vojáček pracuje od roku 2013 na soukromé klinice Endela v Praze, kde se se svými kolegy věnuje tak zvané funkční medicíně, která čerpá z toho nejlepšího jak ze západní medicíny, tak i z medicíny východní. Různá naše onemocnění berou jako signály těla, že něco není v pořádku. Zatímco klasická medicína se následně podáním antibiotik pokouší tyto signály „vypnout“, na klinice Endele se snaží zjistit skutečnou, mnohdy skrytou příčinu našich potíží.

Naše buňky se obnovují jednou za 7 let. Pokud tedy známe příčinu našich nemocí včetně například nemocí chronických nebo autoimunitních poruch, můžeme celkovou změnou našeho způsobu života postupně svůj zdravotní stav výrazně zlepšit. Samozřejmou podmínkou je ovšem dosažení souhry těla a mysli.

Most Pro Tibet

JAN VOJÁČEK - UMĚNÍ BÝT ZDRÁV

KOUPIT KNIHU

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter