Jak se daří THF?

Jak se daří THF?
Stejně jako naši zemi a celý svět, i Indii postihl koronavirus a už začala bojovat s pandemií. V následujícím dopise se dozvíte, jak je na tom Tibetan Homes Foundation, škola, kterou podporujeme už mnoho let. 

Milí přátelé,

Celý náš tým Tibetan Homes Foundation v Mussoorie Vás zdraví a přeje jen to nejlepší. Všem se nám tu daří dobře, dodržujeme všechna nezbytná opatření a také se snažíme vyhovět veškerým vládním nařízením v této válce s hrozbou COVID-19.

Píšeme Vám abychom Vás informovali, že z důvodu vládních nařízení a správních rozhodnutí, jsme od 16. března prozatím do 17. května museli uzavřít školu. Budeme však pokračovat ve vyhodnocování téhle situace a ve vhodnější dobu podle toho učiníme rozhodnutí. Kancelář zůstane zavřena do 14. dubna a potom se rozhodne podle dalších vládních nařízení.

Rádi bychom Vás také informovali, že jsme učinili veškerá nezbytná opatření, která se týkají sanitace, zdraví a denních základních potřeb pro všechny děti, které tady zůstaly s námi a také pro všechny seniory v naší péči.

• Členové Správní komise pečlivě sledují situaci každý den a činí důležitá rozhodnutí podle aktuální situace.

• Byla vytvořena Civilní stráž, abychom si byli jisti, že každý dodržuje vládní nařízení a aby ohlašovala veškeré dění během uzavírky.

• Distribuce základních potřeb jako je ovoce, zelenina, léky atd.

• Sanitace celého kampusu ve spolupráci s místní správou.

• Všichni zdravotníci se hlásí do služby 24 hodin denně a dělají pravidelné zdravotní kontroly.

• Učitelé poskytují dětem hodiny a kurzy přes internet.

Všichni členové naší velké rodiny THF se upřímně modlí za zdraví Vás, Vašich spolupracovníků, jednotlivých sponzorů a přátel v téhle nelehké době. Modlíme se k Bohu, aby bylo všechno v pořádku a aby tohle temné období bylo co nejdříve pryč a my mohli společně pokračovat ve tvoření lidského blahobytu.

Ačkoliv bude naše kancelář zavřena do 14. dubna 2020, naši zaměstnanci budou nadále pracovat z domu a pokusí se odpovídat na veškeré dotazy od sponzorů, jak jen to bude možné. V nezbytných případech si můžou v kanceláři vyzvednout potřebné dokumenty.

S hřejivými pozdravy a s přáním toho nejlepšího,

Tibetan Homes Foundation

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter