INDIE DEN 6☀️

INDIE DEN 6☀️

Tak jsem si myslela, že včera se opravdu špatně spalo. Ha, dneska mi nešlo usnout snad do 4 do rána. Spali jsme v klášteře Kowang a ráno šli s holkama na Tara puju. Krásný, silný zážitek. V rámci kolegiality jsme si s Janou vyměnili nevolnost, takže dnes ráno jsem si to vybrala já😀. Ale všechno dobrý, chtělo se to jen pořádně najíst😀. Tady vysoko nějak rychleji ubývá energie.

Krásné dopoledne s holkama jsme završily moc dobrým obědem. Holky si pěstují fantastický květák😀! Posdílely nám pár tipů a názorů na meditaci a zvládání emocí. Bylo to velice inspirativní. Asi se budeme opakovat, ale holky jsou prostě báječné! Děkujeme za ně🙏.

Odpolední odpočinek úplně nevyšel, takže z Kowangu jsme jeli rovnou za mníškama z Komiku. A to bylo naprosto boží hned od začátku. V klášteře mají nové, maličké mníšky od 4 let. Ta megadávka roztomilosti přebila veškerou únavu. Představte si zorganizovat 30 špuntů na focení portrétů pro dárce😀. Mission impossible! Ale pomáhali nám starší mniši i učitel, malí všude kolem pobíhali, skotačili, ti by rozněžnili i kámen, opravdu. Kolem 16 jsme s prckama šli na čajovou párty s dortem, opět roztomilost level milion. Z posledních sil jsme zvládli vyzpovídat 4 prcky do medailonků na web Adopce ProTibet, místní pejsek si pochutnal na nesnězené parantě ze snídaně a žeby koooooonečně padla?

Nene. Pěkně na pokoj sestavit report z Kowangu, než ty čerstvé dojmy přebijete něčím jiným, prohrabat se fotkama, pak 10 minut odpočinek a už klepal Pemík, že jdeme na večeři. Přidal se k nám Dorje, který akorát dorazil z Manali a 3 učitelé z Komiku a Kazy.

Poslední co bychom od vysokého Lámy čekali je, že v restauraci vytáhne mobil a začne hrát Candy Crush😀. Ale přesně ty kontrasty tady vlastně milujeme! Absolutně se naším překvapením nenechal vykolejit, pěkně dokončil level a bavil se s námi až pak😀. Večeře byla výborná, jako vlastně pokaždé tady, jen už uvažuju, jestli se dají vyplechovat ústa. Je to tu veeeeeery spicy – veeeeelmi ostré.

Nic, předsevzetí na dnešní noc je jasné. SPÁT. Dneska už se musí podařit spát😀. Dezinfekce provedena, srdce naplněno, rohlík na tváři, jdem si dát sprchu a spát.

Hezký večer a dobrou noc🌙.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter