INDIE DEN 23☀️

INDIE DEN 23☀️

Budíček 4:45 ráno. Not good😀. Ale Čhambale zavelel odjezd na letiště v 5:30, tak se nedá nic dělat. V 5:00 se dozvídáme, že Tenzinovi zrušili letenku. Už v 5:50 se Čhamba batolí z tašaku😀. Další praxe trpělivosti🙏😀. Každopádně všechno jsme stihli, Tenzinovi zařídili novou letenku, rozloučili se a za pár hodin už byli v Dillí. Jana prohlásila, že Tenzin má více otázek, než její sedmiletá Sára🙏😀. Ale je kouzelné pozorovat, jak ho to baví, jaký má z toho cestování zážitek.

V Dillí jsme se opět potkali s klukama, počkali 6 hodin, dali si výýýbornou dosu a přeletěli do Dehradunu. Všechno je tak nádherně zelené. Po vysušeném, prašném Ladakhu to je naprostý balzám na duši. Venku nás čeká Youdon s autem a před námi jsou dvě hodiny intenzivního tulení😀. Auto je sice pro 7, ale minimálně 2 místa zabírají bágly.

Zase jsme v úplně jiné Indii. Zelené, horké, plné opic. Na ty je prý třeba dát pozor. Ale říkám si, že když jsem přesvědčila nomádského psa, ať mě nesežere, přesvědčím i opice🙏😀.

Cesta do Mussoorie trvá 2 hodiny, je to vysoko v horách. Těsně před finišem si ještě postojíme v zácpě, všichni kolem slaví, my jsme opět vyřízení😀.

V THF nás vítá celý tým. Dekyi nám naplánovala každý den od rána do večera. Taková organizace je jenom tady. Zítra potkáme děti a moc se těšíme.

Tak hezký večer a dobrou úplňkovou noc🌙.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter