INDIE DEN 16☀️

INDIE DEN 16☀️

Tak dnes už by to Thikse po 5ti dnech snahy mohlo vyjít🙏😀.

Vzbudili jsme se v prašném Pangu pěkně všichni spolu ve stanu. Dali si snídani a přesunuli se dolů ke stánkům, kde je největší pravděpodobnost potkat auto, bus či Pemu s opravený autem, kteří by nás mohli vzít. Jeden čaj, druhý čaj. Jsme uprostřed ničeho a oběma směry musíte jet aspoň 4 hodiny, abyste viděli známky civilizace, takže na vozy si musíme počkat. Nakonec to vyšlo až do 1 na government bus.

To byl taky boží zážitek. Bus byl samozřejmě plný, takže jsme celou cestu seděli tak na metru čtverečním na schodech, ale díky za ty dary🙏. Světě div se, ale posouváme se Ladakhem směrem k Thiksey.

Všude kolem je to prostě nádherné, moc toho ze svého místečka nevidím, ale to co vidím je dechberoucí. A pak 30 km před Thikse šup:), prasklá pneumatika. Zase😀. Incredible India🙏😀. Miluju, jak tady nikoho nenapadne se naštvat. Tak to prostě je. Během hoďky je opraveno a jede se dál.

Po pěti dnech snahy, špinaví, zaprášení, spocení a ne úplně voňaví jsme konečně tu. U cesty nás vítá Čhamba, zářící laskavost s končetinami🙏, u něj v tašaku se opět potkáváme s nejusměvavějším Tenzinem z Ki, program jsme celý překopaly na ultrakrátkou verzi a všechno je, jak má být. Těchto 5 dní bylo neplánovaných, ale naprosto božích. Dobrodružství se vším všudy.

Pemíček je v Manali, auto chce pořádnou opravu, věříme, že dorazí během víkendu.

Z Thikse jsem v takovém úžasu, že doufám, že dnes vůbec usnu. Jana je doma, já jak ve snu, nic, to chce vydezinfikovat a spát🙏😀.

Děkujeme, že to pořád čtete❤️. Dobrou noc🌙.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter