Dopisy do Indie – únor 2022

Dopisy do Indie – únor 2022

Vážení a milí dárci,

ČAS POSÍLAT DOPISY JE TADY!

Během února máte možnost nám doručit dopis svému dítku, mnichovi či staříčkovi na adresu MOST ProTibet, o.p.s.Tilschové 7, Ostrava, 709 00. Nemusíte posílat doporučeně (je to dražší a vyhneme se frontám na poště).

– Maximální velikost – A5

– Maximální váha – 100g

– Označení dopisu – VS nutné pro identifikaci příjemce

– Dopis pište anglicky

– Můžete přiložit malou drobnost – ideálně fotku – z toho mají děti velkou radost

Do dopisu můžete vložit drobné dárkové předměty – sponečky, samolepky, fotky, vzdělávací materiály, atd. Vyhněte se prosím honosným darům, nevkládejte hotovost, čokoládu (ani jiné jídlo, potraviny) ani tekutiny. Příležitostně dochází k tomu, že zásilky bývají na celnicích otvírané a kontrolované. Pokud dárci mají zájem posílat větší dary, mohou tak učinit na základě svých nákladů bez další možnosti sledovat zásilku z naší strany. Pouze pokud nás druhá strana uvědomí o přijetí zásilky, dárce vyrozumíme.

Ke konci února Vám znovu připomeneme možnost dopis poslat. Prosíme o doručení dopisů k 20.2.2022. Nejzazší termín přijetí dopisu je 28.2.2022.

Obálku pro dítě prosím nadepište příslušným VS, který máte ve smlouvě a tuto obálku vložte do další.

Pokud možnosti kontaktovat podporovanou osobu nevyužijete, nebudeme po těchto dětech vyžadovat dopisy pro Vás. Necháme na nich, jestli budou chtít napsat samy. Zajistíme Vám ale jejich fotečku.

Děkujeme Vám, že jste s námi a přejeme Vám mnoho sil a nadhledu v tomto velmi zvláštním období plném výzev.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter