Dopisy do Indie – červenec 2022

Dopisy do Indie – červenec 2022

Vážení přátelé Tibetu,
po dvou letech se náš tým (Jana a Kateřina) vydává do Indie potkat naše podporované děti a seniory. Návštěva se uskuteční v období 20.7. – 21.8. Potkají Vámi podporované děti a seniory v Ladakhu (senioři, nomádi, klášter Diskit), Dehradunu (děti THF, Rajpur + Mussorie, senioři THF Rajpur + Mussorie, mnišky), Spiti (mniši Ki, Komik, mnišky z Kowangu a PINu), Manali (mniši z Rangri). 

Bohužel od dubna spolu s indickými přáteli pátráme v nekonečných administrativních labyrintech indické logistické agentury Fedex po balíku, který obsahuje dopisy od vás dárců z března. Nemůžeme spoléhat na to, že jej vypátráme a Vaši podporovaní jej obdrží do termínu, kdy dámy budou na místě. Je šance, že se balík ještě objeví, ale nebudeme na to spoléhat.

NOVÉ DOPISY

Proto bychom Vám rádi umožnili kontaktovat podporované znovu. Vyhlašujeme proto výzvu k napsání dopisů do 15.7. Dopisy, které budou přicházet po termínu nemusejí být již doručeny! Děvčata povezou dopisy osobně, čili bohužel omezujme tuto výzvu na listinnou podobu pouze!!! (Březnová odeslaná zásilka měla 8 kilo.) Pokud budou dopisy obsahovat dary, budou ze zásilky vyjmuty.

Je nám velmi líto, že balík nebyl doručen, je to poprvé, co se nám to stalo. (V zimě jsme zápasili s celnicí v Praze..) Nabízí se otázka, pokud by se to opakovalo, jestli nepřejít k online formě dopisování. Tomu se budeme snažit ještě s trpělivostí nás všech nějakou dobu předcházet.
Děkujeme za pochopení a dopisy směle, obyčejně směřujte na adresu MOST ProTibet, o.p.s.,Tilschové 7, Ostrava, 709 00.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter