Dopisy do Indie – březen 2021

Dopisy do Indie – březen 2021

Vážení a milí dárci,

možná si někteří z Vás všimli v pravidelníku zmínky o tom, že bude možné dětem a seniorům poslat dopis. Je to skutečně tak, v Indii uvolnili opatření a služby zase začaly fungovat. To nás těší zejména proto, že můžete po roce navázat na korespondenci s podporovanými. 

V březnu proto můžete posílat dopis v anglickém jazyce s následujícími parametry:

– Maximální velikost – A5

– Maximální váha – 300g

– Označení dopisu – VS nutné pro identifikaci příjemce

Do dopisu můžete vložit drobné dárkové předměty – sponečky, samolepky, fotky, vzdělávací materiály, atd. Vyhněte se prosím honosným darům, nevkládejte hotovost, čokoládu ani tekutiny. Příležitostně dochází k tomu, že zásilky bývají na celnicích otvírané a kontrolované. Pokud dárci mají zájem posílat větší dary, mohou tak učinit na základě svých nákladů bez další možnosti sledovat zásilku z naší strany. Pouze pokud nás druhá strana uvědomí o přijetí zásilky, dárce vyrozumíme.

Ke konci března Vám znovu připomenu možnost dopis poslat. Máme nyní výjimečné období, které jsme nečekali, a proto rozumím tomu, že například nebude možné sehnat dárečky, které byste rádi poslalli. Snad se opatření uvolní po třech týdnech. Nejzazší termín přijetí dopisu je 7.4.  (tento termín je pro opozdilce, kteří k nám zasílají dopisy po termínu :). Doporučené datum odeslání z Vaší strany je 30.3. prosím směřujte odeslání k tomuto datu.

Obálku pro dítě prosím nadepište příslušným VS, který máte ve smlouvě a tuto obálku vložte do další a pošlete na adresu MOST ProTibet, o.p.s.Tilschové 7, Ostrava, 709 00. Nemusíte posílat doporučeně (je to dražší a vyhneme se frontám na poště).

Pokud možnosti kontaktovat podporovanou osobu nevyužijete, nebudeme po těchto dětech vyžadovat dopisy pro Vás. Necháme na nich, jestli budou chtít napsat samy. Zajistíme Vám ale jejich fotečku.

Děkujeme Vám, že jste s námi a přejeme Vám mnoho sil a nadhledu v tomto velmi zvláštním období plném výzev.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter