Dárci ProTibet do Indie

Dárci ProTibet do Indie

Po šesti letech otevíráme výzvu pro dárce a podporovatele vyrazit s týmem MOSTu po projektech v Indii. Tato událost bude ještě nabývat postupně na konturách, ale na tomto odkaze budeme doplňovat informace.

Ladakhem by Vás provedla naše ředitelka Jana a do Spiti Vás doprovodí Gabriela. Předpokládaný odjezd do obou destinací je konec května/začátek června a návrat po druhé polovině června 2024. 

Zatím se můžete vyplnit formulář předběžného zájmu na základě nějž budeme v lednu komunikovat s přihlášenou skupinou. Ten již někteří z Vás vyplnili, děkujeme!

https://forms.gle/chKdMACMNieFjJhQA

V lednu bychom uskutečnili společný online hovor s Janou a Gabrielou, kde se můžeme na všem domluvit a můžete se ptát. Letenky kupujeme společně. Pro závazné přihlášení a nákup letenek určíme brzy po novém roce datum, vše domluvíme na online zoomu. Nacenění snad budeme mít dříve, ale předpokládáme, že částka přesáhne 40 tisíc.

Pokud by Vás již zajímalo případně doporučené očkování zasíláme odkaz ke studiu. Doporučuje se žloutenka, břišní tyfus, meningokok, vzteklina.

Itinerář je předběžný, může se o den dva zkrátit nebo pozměnit, i obsah může být flexibilní. V lednu budeme mít fixní podobu.

Itineráře - výjezd pro dárce 2024

Těšíme se na společné dobrodružství!

Zapište se do formuláře a na začátku roku Vás budeme kontaktovat.

V případě dotazů:

Mgr. Gabriela Šmídová

Mgr. Gabriela Šmídová

Projekty, Dárcovství, FR

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter