Co je nového v MOSTu?

Co je nového v MOSTu?

Milá ProTibetská rodino,

protože život je změna, rádi bychom Vás informovali o změnách, které se dějí za oponou.

Chceme tímto veřejně poděkovat naší krásné a šikovné Kateřině, za vše, co dokázala vytvořit a co přispělo tomu, že se mnoho lidí mělo na světě o něco lépe. Přejeme jí mnoho štěstí, radosti a prosperity v její další životní cestě. Kačenko, děkujeme!

V péči o adopci se o Vás, naše tibetské děti a seniory od nynějška bude starat Zuzka Kiková. Je s námi už 6 let v organizaci a přebírá agendu adopce od Gabriely. Obracejte se proto na Zuzku s dotazy k platbám, potvrzením, dopisům a termínům.

S ředitelkou Janou se Zuzka podívá do Indie letos v srpnu poprvé, aby poznala všechna místa a potkala podporované. V září Vám rozešleme dopisy z Indie a v říjnu budete mít možnost napsat a poslat do Ostravy Vánoční pozdravy.

Protože míst, které podporujeme, je mnoho a nás je málo, nemůžeme v létě navštívit všechna místa osobně. Poprosíme naše přátele z oblastí, kam se nedostaneme, aby nám dopisy poslali elektronicky.

Elektronicky proto, abychom předešli ztrátám a celním prodlevám a drahým poplatkům. Můžete tedy některé dopisy očekávat emailem. Pokud trváte na písemném dodání, nemáme s tím žádný problém, jen nám prosíme napište na zuzana@protibet.cz

Děkujeme, že jste v tom s námi!

Váš tým ProTibet

Kontakt na Zuzku

Bc. Zuzana Kiková

Bc. Zuzana Kiková

Adopce ProTibet

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter