Tenzing Lhamo B

Tenzing Lhamo B

8 let, Tibetan Children Village SOS vesnička – Tibetské děti

„Tashi Delek,

jmenuji se Tenzin Lhamo a jsem dívka plná energie. Narodila jsem se 9. září 2015. 

Můj otec pracuje jako kuchař a maminka je v domácnosti. Rodiče si vždy přáli, abych mohla studovat, ale naše finanční situace nebyla příliš dobrá. Na jaře 2024 jsem proto nastoupila do dětské vesničky TCV Gopalpur. 

Prostředí tady je moc krásné. Veliké stromy, květiny a zeleň. Cítím se tady velmi šťastná. 

Mou oblíbenou barvou je fialková a všechny světlé barvy. Miluji rýži s rajma dal a zejména okurky.

Nejraději tancuji a moc ráda vystupuji na různých školních slavnostech. Mým oblíbeným předmětem je matematika, baví mě práce s čísly. Dokonce můj nejoblíbenější učitel, je ten na matematiku.

Když mám volný čas, ráda si hraji na schovávanou se svými přáteli. Zatím jsem si nevybrala, co bych chtěla dělat v budoucnosti, protože mám tolik snů a chci je splnit všechny.“

Cesta Tenzin je ještě dlouhá a potřebuje někoho, aby mohla směřovat k lepší budoucnosti a příležitostem. Staňte se změnou a přepište její příběh.

Variabilní symbol 11712098

Místo, kde pomáháme Tenzing Lhamo B

Tibetan Children Village SOS vesnička – Tibetské děti

Tibetan Children Village SOS vesnička – Tibetské děti

TCV je největší síť exilových vesniček pro tibetské děti po celé Indii. Kromě moderní výuky zajišťují i ubytování a uchovávání kulturní identity tibetských dětí.

Další Tibetské děti jako Tenzing Lhamo B

Na co využijeme vaši podporu

Oblečení
Strava
Školní pomůcky
Zdravotní péče
Vybavení třídy
Platy učitelů
Pomůcky pro seniory

Dostanou se darované peníze přímo ke sponzorovanému?

Finance zasíláme na účet instituce (např. Tibetan Homes Foundation) souhrnně pod daným VS, na který dárci přispívají. Na základě smluvních podmínek spolupráce daná právní osoba využije dary výhradně na náklady spojené se stanoveným účelem. V případě podpory dětí na nákup učebnic, uniforem, platy učitelů, stravou, zdravotními výlohami ,ubytováním a ošacením. V případě seniorů na náklady spojené s péčí, stravou, oblečením a zázemím.

Z Vašeho daru putuje na účet zastřešující cílové organizace 80%, zbývajících 20% je využito na režijní náklady spojené s realizací projektu. Čestně prohlašujeme, že tyto režijní náklady nepřesáhnou 20% z darované částky.

Přijímající instituce musí vlastnit tzv. FCRA kód, které ji opravňuje jednat jako charitativní organizaci. Díky tomuto kódu nedochází k větším finančním odvodům při transferech a zároveň organizace podléhá důsledným kontrolám a auditům. Po každém transferu finanční podpory obdržíme potvrzení a na konci report o využitých prostředcích.

Dary určené pro podporované osoby jsou zaslané úhrnem a jsou využity pro režijní náklady pro všechny osoby pod danou institucí. Nedochází tak k nežádoucí diskriminaci. Náš účet adopce ProTibet je transparentní a dárce do něj má náhled.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter