Tenzin Zompa

Tenzin Zompa

9 let, SOS vesnička THF pro tibetské děti – Mussoorie

„Tashi Delek,

jmenuji se Tenzin Zompa a narodila jsem se 16. srpna 2013 v Masuri. Můj tatínek se jmenuje Karma Chumba a živí se drobným podnikáním, maminka Tenzin Choeyang je v domácnosti. Oba žijí v Dehradunu. Mám jednu starší sestřičku, která studuje také v THF, ale na pobočce v Rádžpuru.

Vesničku Tibetan Homes Foundation nazýváme tady v horách Masuri – “Šťastné údolí”. Jsem tu od března 2020. Moc se mi tady líbí, našla jsem si tu spoustu kamarádů. Moje nejlepší kamarádka se jmenuje Tenzin Dhungkar. Nejvíce mě baví, když venku s dětmi závodíme nebo hrajeme basketbal. Moc ráda pomáhám své náhradní mamince se všemi domácími pracemi, peču s ní chleba a uklízím. Také mě baví pomáhat ostatním dětem s jejich prací.“

Variabilní symbol 1219742

Místo, kde pomáháme Tenzin Zompa

SOS vesnička THF pro tibetské děti – Mussoorie

SOS vesnička THF pro tibetské děti – Mussoorie

THF poskytuje již přes 60 let azyl tibetským uprchlíkům, dětem a seniorům a působí jako důležitá hnízda a kořeny současné tibetské kultury v indickém exilu.

Další Tibetské děti jako Tenzin Zompa

Na co využijeme vaši podporu

Oblečení
Strava
Školní pomůcky
Zdravotní péče
Vybavení třídy
Platy učitelů

Dostanou se darované peníze přímo ke sponzorovanému?

Finance zasíláme na účet Tibetan Homes Foundation souhrnně. Na základě smluvních podmínek spolupráce THF využije dary výhradně na náklady spojené se vzděláním (učebnice, uniformy, platy učitelů), stravou, zdravotními výlohami ,ubytováním a ošacením.

Z Vašeho daru putuje na účet zastřešující cílové organizace 80%, zbývajících 20% je využito na režijní náklady spojené s realizací projektu. Čestně prohlašujeme, že tyto režijní náklady nepřesáhnou 20% z darované částky.

Přijímající instituce musí vlastnit tzv. FCRA kód, který ji opravňuje jednat jako charitativní organizaci. Díky tomuto kódu nedochází k větším finančním odvodům při transferech a zároveň organizace podléhá důsledným kontrolám a auditům. Po každém transferu finanční podpory obdržíme potvrzení a na konci report o využitých prostředcích.

Dary určené pro děti z THF jsou zaslané úhrnem a jsou využiti pro režijní náklady pro všechny děti ve vesnici. Nedochází tak k nežádoucí diskriminaci dětí. Náš účet adopce ProTibet je transparentní a dárce do něj má náhled.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter