Tenzin Sonam

Tenzin Sonam

10 let, Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

„Tashi delek, 

jemnuji se Tenzin Sonam, dobrodružství mého života začalo 25. prosince 2013 v krásném Arunachal Pradeshi, kde jsem spatřil poprvé světlo světa.

Do školy v THF jsem nastoupil na jaře 2023. S novým prostředím tady jsem se rychle sžil, možná mi pomáhá, že je nás tady tolik. Našel jsem zde druhý domov a přátele, se kterými rád trávím čas venku,  hlavně když hrajeme fotbal. Tato hra nás spojuje a přináší nám spoustu radosti a smíchu. Je fajn mít tolik kamarádů, se kterými můžu sdílet svůj volný čas.

Když není možnost hrát fotbal, nacházím zábavu ve své druhé vášni- kreslení. Mám rád pocit, když se mé myšlenky proměňují v obrázky. 

Mým dalším velkým zájmem jsou komiksy, vtahují mě do světů dobrodružství a napětí. Baví mě sledovat dobrodružství hrdinů a jejich souboje s padouchy. Každý obrázek a každé slovo v komiksu mě vtahuje do příběhu a umožňuje mi uniknout do světa fantazie.“

Cesta Tenzina je ještě dlouhá a potřebuje někoho, aby mohl směřovat k lepší budoucnosti a příležitostem. Staňte se změnou a přepište jeho příběh.

 

Variabilní symbol 12110152

Místo, kde pomáháme Tenzin Sonam

Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

THF poskytuje již přes 60 let azyl tibetským uprchlíkům, dětem a seniorům a působí jako důležitá hnízda a kořeny současné tibetské kultury v indickém exilu.

Další Tibetské děti jako Tenzin Sonam

Na co využijeme vaši podporu

Oblečení
Strava
Školní pomůcky
Zdravotní péče
Vybavení třídy
Platy učitelů
Pomůcky pro seniory

Dostanou se darované peníze přímo ke sponzorovanému?

Finance zasíláme na účet instituce (např. Tibetan Homes Foundation) souhrnně pod daným VS, na který dárci přispívají. Na základě smluvních podmínek spolupráce daná právní osoba využije dary výhradně na náklady spojené se stanoveným účelem. V případě podpory dětí na nákup učebnic, uniforem, platy učitelů, stravou, zdravotními výlohami ,ubytováním a ošacením. V případě seniorů na náklady spojené s péčí, stravou, oblečením a zázemím.

Z Vašeho daru putuje na účet zastřešující cílové organizace 80%, zbývajících 20% je využito na režijní náklady spojené s realizací projektu. Čestně prohlašujeme, že tyto režijní náklady nepřesáhnou 20% z darované částky.

Přijímající instituce musí vlastnit tzv. FCRA kód, které ji opravňuje jednat jako charitativní organizaci. Díky tomuto kódu nedochází k větším finančním odvodům při transferech a zároveň organizace podléhá důsledným kontrolám a auditům. Po každém transferu finanční podpory obdržíme potvrzení a na konci report o využitých prostředcích.

Dary určené pro podporované osoby jsou zaslané úhrnem a jsou využity pro režijní náklady pro všechny osoby pod danou institucí. Nedochází tak k nežádoucí diskriminaci. Náš účet adopce ProTibet je transparentní a dárce do něj má náhled.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter