Tenzin Phensel

Tenzin Phensel

10 let, Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

„Tashi Delek,

Jmenuji se Tenzin Phensel a narodil jsem se 15. prosince 2013 v malé vesnici v Arunachal Pradeshi v Indii.

Naše rodina začala zažívat těžké časy poté, co můj tatínek zemřel. Bylo to hrozné a těžké. bylo nám smutno a nevědli jsme co bude dál. Nevěděli jsme co s námi bude, a jak to zvládneme.

Moje laskavá maminka, Pento Lamo, neměla dost prostředků, aby nás uživila. 

Proto jsem na jaře roku 2023 musel nastoupit do školy a do nové rodiny v Tibetan Homes Foundation. Přestože  opustit maminku bylo strašně těžké, časem jsem si tady zvyknul. Učitelé o mě říkají, že jsem veselý chlapec. Rád trávím čas s ostatními dětmi a vždy se snažím učinit ostatní šťastnými rozveselením a zlepšit jim náladu.

Rád čtu napínavé příběhy a sleduji animované pořady v televizi. Mám rád fantazii a dobrodružství.“

Cesta Tenzina je ještě dlouhá a potřebuje někoho, aby mohl směřovat k lepší budoucnosti a příležitostem. Staňte se změnou a přepište jeho příběh.

Variabilní symbol 12110253

Místo, kde pomáháme Tenzin Phensel

Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

THF poskytuje již přes 60 let azyl tibetským uprchlíkům, dětem a seniorům a působí jako důležitá hnízda a kořeny současné tibetské kultury v indickém exilu.

Další Tibetské děti jako Tenzin Phensel

Na co využijeme vaši podporu

Oblečení
Strava
Školní pomůcky
Zdravotní péče
Vybavení třídy
Platy učitelů
Pomůcky pro seniory

Dostanou se darované peníze přímo ke sponzorovanému?

Finance zasíláme na účet instituce (např. Tibetan Homes Foundation) souhrnně pod daným VS, na který dárci přispívají. Na základě smluvních podmínek spolupráce daná právní osoba využije dary výhradně na náklady spojené se stanoveným účelem. V případě podpory dětí na nákup učebnic, uniforem, platy učitelů, stravou, zdravotními výlohami ,ubytováním a ošacením. V případě seniorů na náklady spojené s péčí, stravou, oblečením a zázemím.

Z Vašeho daru putuje na účet zastřešující cílové organizace 80%, zbývajících 20% je využito na režijní náklady spojené s realizací projektu. Čestně prohlašujeme, že tyto režijní náklady nepřesáhnou 20% z darované částky.

Přijímající instituce musí vlastnit tzv. FCRA kód, které ji opravňuje jednat jako charitativní organizaci. Díky tomuto kódu nedochází k větším finančním odvodům při transferech a zároveň organizace podléhá důsledným kontrolám a auditům. Po každém transferu finanční podpory obdržíme potvrzení a na konci report o využitých prostředcích.

Dary určené pro podporované osoby jsou zaslané úhrnem a jsou využity pro režijní náklady pro všechny osoby pod danou institucí. Nedochází tak k nežádoucí diskriminaci. Náš účet adopce ProTibet je transparentní a dárce do něj má náhled.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter