Tenzin Palzom

Tenzin Palzom

9 let, SOS vesnička THF pro tibetské děti – Mussoorie

„Tashi Delek,

jmenuji se Tenzin Palzom a narodila jsem se 24. července 2013 v Mysore. Můj tatínek se jmenuje Lhakpa Tsering a pracuje v armádě. Maminka Dickey Lhamo je v domácnosti.

Vesničku Tibetan Homes Foundation nazýváme tady v horách Masuri – “Šťastné údolí”. Jsem tu od března 2020 a jsem ráda, že tady se mnou je i moje sestřička. Moc se mi tady líbí! Mám nejlepší kamarádku Yangkyi – je moc přátelská, vždycky se se mnou podělí o jídlo a se vším mi pomáhá. Moc ráda zpívám a hraju si s kamarády. Moje oblíbená animovaná postava je Doreamon, ale taky mě baví koukat na horory 🙂 Na jídle si nejvíce pochutnám na rýži s čočkou, moje oblíbená barva je červená. Ve škole mi to jde tak normálně, nejvíce mě baví angličtina. Až vyrostu, chtěla bych se stát doktorkou.“

Variabilní symbol 1219694

Místo, kde pomáháme Tenzin Palzom

SOS vesnička THF pro tibetské děti – Mussoorie

SOS vesnička THF pro tibetské děti – Mussoorie

THF poskytuje již přes 60 let azyl tibetským uprchlíkům, dětem a seniorům a působí jako důležitá hnízda a kořeny současné tibetské kultury v indickém exilu.

Další Tibetské děti jako Tenzin Palzom

Na co využijeme vaši podporu

Oblečení
Strava
Školní pomůcky
Zdravotní péče
Vybavení třídy
Platy učitelů

Dostanou se darované peníze přímo ke sponzorovanému?

Finance zasíláme na účet Tibetan Homes Foundation souhrnně. Na základě smluvních podmínek spolupráce THF využije dary výhradně na náklady spojené se vzděláním (učebnice, uniformy, platy učitelů), stravou, zdravotními výlohami ,ubytováním a ošacením.

Z Vašeho daru putuje na účet zastřešující cílové organizace 80%, zbývajících 20% je využito na režijní náklady spojené s realizací projektu. Čestně prohlašujeme, že tyto režijní náklady nepřesáhnou 20% z darované částky.

Přijímající instituce musí vlastnit tzv. FCRA kód, který ji opravňuje jednat jako charitativní organizaci. Díky tomuto kódu nedochází k větším finančním odvodům při transferech a zároveň organizace podléhá důsledným kontrolám a auditům. Po každém transferu finanční podpory obdržíme potvrzení a na konci report o využitých prostředcích.

Dary určené pro děti z THF jsou zaslané úhrnem a jsou využiti pro režijní náklady pro všechny děti ve vesnici. Nedochází tak k nežádoucí diskriminaci dětí. Náš účet adopce ProTibet je transparentní a dárce do něj má náhled.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter