Tenzin Palyoun

Tenzin Palyoun

9 let, Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

„Tashi delek, 

jmenuji se Palyon, spatřila jsem světlo světa v malebném městě Shimla, 29. srpna 2014. Můj otec Chemi Dorjee provozuje malý krámek, zatímco maminka Tsering Choedon se věnuje domácnosti a vždy se starala o naši rodinu s láskou a péčí. Rodiče však nemají peníze na školu, abych mohla získat dobré vzdělání.

Můj nový příběh začal 9. března 2022, kdy jsem nastoupila do nového domova Tibetan Homes Foundation. Byl to pro mě krok do světa plného nových možností a příležitostí. Mým domovem se stal domek číslo 28, kde jsem našla spoustu nových kamarádů.

Mám jednoho staršího bratra, Karma Sonama Tseringa, který mě vždy ochraňuje. Vím, že naše pouto nic nezničí. V našem novém domě je vždy hodně smíchu a radosti, když se tady sejdeme s ostatními dětmi. Mám ráda rozhovory a miluji dělit se o své myšlenky s ostatními. Baví mě sledování kreslených seriálů.

Moje nejlepší kamarádka je Tenzin Yangkyim, je mým společníkem v mnoha dobrodružstvích. Často si spolu povídáme, nebo se procházíme po okolí školy. Miluji studium matematiky, která mi otevírá dveře do světa logiky a pochopení. Moc mě baví počítat a přemýšlet.“

Cesta Tenzin je ještě dlouhá a potřebuje někoho, aby mohla směřovat k lepší budoucnosti a příležitostem. Staňte se změnou a přepište její příběh.

Tenzin Palyoun již má dárce. Děkujeme!

Podpořit ale můžete i následující osoby níže:

Další osoby

Místo, kde pomáháme Tenzin Palyoun

Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

THF poskytuje již přes 60 let azyl tibetským uprchlíkům, dětem a seniorům a působí jako důležitá hnízda a kořeny současné tibetské kultury v indickém exilu.

Další Tibetské děti jako Tenzin Palyoun

Na co využijeme vaši podporu

Oblečení
Strava
Školní pomůcky
Zdravotní péče
Vybavení třídy
Platy učitelů
Pomůcky pro seniory

Dostanou se darované peníze přímo ke sponzorovanému?

Finance zasíláme na účet instituce (např. Tibetan Homes Foundation) souhrnně pod daným VS, na který dárci přispívají. Na základě smluvních podmínek spolupráce daná právní osoba využije dary výhradně na náklady spojené se stanoveným účelem. V případě podpory dětí na nákup učebnic, uniforem, platy učitelů, stravou, zdravotními výlohami ,ubytováním a ošacením. V případě seniorů na náklady spojené s péčí, stravou, oblečením a zázemím.

Z Vašeho daru putuje na účet zastřešující cílové organizace 80%, zbývajících 20% je využito na režijní náklady spojené s realizací projektu. Čestně prohlašujeme, že tyto režijní náklady nepřesáhnou 20% z darované částky.

Přijímající instituce musí vlastnit tzv. FCRA kód, které ji opravňuje jednat jako charitativní organizaci. Díky tomuto kódu nedochází k větším finančním odvodům při transferech a zároveň organizace podléhá důsledným kontrolám a auditům. Po každém transferu finanční podpory obdržíme potvrzení a na konci report o využitých prostředcích.

Dary určené pro podporované osoby jsou zaslané úhrnem a jsou využity pro režijní náklady pro všechny osoby pod danou institucí. Nedochází tak k nežádoucí diskriminaci. Náš účet adopce ProTibet je transparentní a dárce do něj má náhled.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter